2737
2734
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 200127 بازدید | 4212 پست
به نظر منکه فعلا نیازی به سرویس خواب و مبلمان نیست .تا یکی دوسال بعد ازدواج جاداره که خودتون رو جمع کنین یکم بار قسط و...سبک کنین بعد حسابی به خونتون برسین.البته اگر خونه مال خودتون هست باز جای مانورتون بیشتره.اگرهم حرف مردم براتون مهم نیست که بیان و بگن نمیدونم سرویس فلان نداشت و فلان چیزش ارزون قیمت خریده بود بازم پیشنهادم همون هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابای امیر علی نمیشه آخه من شاغلم همه انتظار دارن ازم یه حس بدیه نباسه اینا خونه مال خودمونه همسرم خانواده اش وضعشون خوبه خودشم الان مشکلات مالی داره اما در کل خوبه شرایطش من دوست دارم همیشه از حد خودم بالاتر باشم اتفاقا برای مبلمان و سرویس چوب آشنا داریم برام خوب در نیاد
2728
سلام به همه دوستای گل.. رانا جون من هستم...ولی از بس ولخرجی کردم روم نمیشه بیام اینجا...میام میخونم فقط...ایشالا از این ماه باز شروع میکنم... دوس دارم ماشینم رو عوض کنم ولی وام و ... نیست اصلا...چه راهکاری پیشنهاد میدید؟
سپیده سلام خاهر برای ماشینت هزینه نکن به نظرم چون وام ها با بازپرداختای بالا هستن پولی داری برای پس انداز خوبه یا بزار برای وام مسکن من قلک خریدم سمیده هر شب حتما 2 تومن میندازم یه وقتایی بیشترم میسه حداقل دو تومن به نظرم بخر قلک و خاهر
2738
2706