2726
ببخشید ک من خوشبحتم و زندگیم بر وقف مراد ببخشید ک نمیتونم تاپیک جنجالی طلاق و خیانت ومادرشوهری نمیزنم چون مادر شوهرمم ماهه و مهربون 👎👎👎
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
adaجان من هروقت تاپیک میزنم کسی نمیاد تو چرا چون جنجالی نیس چون یه سوال دارم که به خیانت ربطی نداره وخاک بر سری نیس
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
نه عزیزم اینجوری فکر نکن شاید زمانی میای که سایت خلوته
آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم .......... نه به هر قیمتی زندگی کنیم.......... وبلاگ بنیاد نیکوکاری ترنم مهر http://taranomemehr.blogfa.com
من فقط یه کمک خواستم که سرگرم شم اما یه نفرم نیومد تو تاپیکم😭😭😭
حالا چی پیش اومده عزیزم البته ک باهات موافقم خدا نکنه یه تاپیک برای قوم شوهر باشه واویلا میشه اون تاپیک
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
عزیزم زوری که نیست..خب یکی اطلاعی درباره موضوع شما نداره نمیاد...یا علاقه نداره نمیاد... همه ازادن برن تو تاپیک مورد علاقه خودشون..حالا میخواد خیانت باشه یا تخصصی باشه مردم چه انتظارایی دارن هااا
2706