2726
عنوان

اوناییکه نی نی دو ساله دارند بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 85 پست
واسه من فکرکنم از شیر گرفتنش خیلی مشکل باشه. شدید به شیر وابسته است. اکثرا وقتی میخواد شیر بخوره سینمو ناز میکنه بوس میکنه!!
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1013150&PageNumber=1 خانوم های عزییز کسی گفتاردرمان خوب اهواز سراغ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ به شدت نیاز دارم واسه پسر یه سال و نه ماهممم
اموزش و اجرای هنرهای دستی مدرن آیدی اینستگرام simrad.handmade

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بچه ها پسر منم 2 سالشه قدش نمیدونم چنده ولی قد بلنده وزنشم17 کیلو هستش خیلی از کلماتو میگه جملات 3 کلمه ای هم میگه خواب و غذاشم خیلی خوبه فعلا من برم شام بازم میام بیشتر باهم آشنا بشم
برای سلامتی کامل مامانم و سلامتی مامان خودتون یه صلوات بفرستین
پسر من 21 ماهشه و فقط کلمه اونم فقط بابا مامان دردر اب اب= اسب بع بع نه نه و دو سه تا کلمه دیگه که الان یادم نیست فقط تکرار میکنه . اونم اگه مجبورش کنیم این کلمه هارو میگه فقططططططططططططط خیلی بابت حرف نزدنش ناراحتم . با بچه های دیگه نمیخواد بازی کنه فقط با ادم بزرگا راحت تره .!!! خیلییییی بد غذاست ....
برای گشایش کارام یک صلوات مهمانم کن
به نظرتون نیاز به گفتار درمانی داره ؟؟؟؟؟؟ اخه فقط به من مامان میگه و باباشم صدا میزنه فقط وقتی که چیزی میخواد دیگه مطلقا حرف یا کلمه ای نمیگه !!!! خیلی زیاد باهاش حرف میزنم . براش شعر میخونم ولی اصلا توجه نمیکنه فقط به فکر شلوغ بازی هست . اصلا کلمه جدید نمیگه پریروز از صبح تا ظهر براش یک شعر دو سطری رو 100 بار خوندم اصلا توجه نمیکرد هم نگرانشم هم ناراحتم که چرا حرف نمیزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای گشایش کارام یک صلوات مهمانم کن
سلام پسر من دو سال و یکماهشه قبل از دو سالگی فقط کلمه میگفت درست از وقتی دو سالش شد جمله بندیش هم عالی شده هر چی که بخواد میگه خودش میگه آب میخوام غذا میخوام سردمه از خونه خسته شدم بریم دوری بزنیم ! ولی جیش و پیپی شو به من نمیگه خودم باید مواظبش باشم و تندتند ببرمش دستشویی
بهار جان من از وقتی که پسرم بدنیا اومد مدام باهاش حرف میزدم شبا براش قصه میگفتم شوهرم میگفت اینکه چیزی متوجه نمیشه چرا براش قصه میگی گفتم میخوام با حرف زدن آشنا بشه اینقدر باهاش حرف میزنم شوهرم شاکیه میگه شما دو تا خیلی حرف میزنید بعدا بزرگ بشه آدم پرحرفی میشه الان دو سالشه ماشالا جمله بندیش عالیه
دوستان نگران شدم. پسرم 2 سال و یک ماهشه. از پوشک نگرفتمش. هنوز شیر مادر میخوره روزی 3-4 وعده. فقط کلمات رو میگه اونم کامل نه. همه چی رو میفهمه. 2-3 جمله دست و پاشکسته میگه. یعنی جطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بچه من عقبتره از همسن و سالاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706