2737
2734
سلام اسم مانلیو واسه دخترم انتخاب کردیم خیلیم دوسش داریم به معنی برایم بمان تازگیا اسم سلنارو شنیدم به نظرم قشنگه به معنی خدای ماه, مجازا ماه حالا بین این دوتا موندم!!!!! راستی از طرفیم تو بعضی از سایتا اسم مانلیو زده که هم اسم دختره هم پسر نمیدونم چیکار کنم تا الان با دخترم با اسم مانلی حرف میزدم
خدااااایا شکرت بابت همه چی شکرت. برای سلامتیه نی نیم: اللهم صل علی محمد وآل محمد***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدوم ولی اسم باید به دل شما بشینه که مامانشی عزیزم مبارکه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2728
سلنــــــا
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
مان لی یه قسمتش فارسیه و یه قسمتش عربی؟؟؟؟ به نظرم ثبت احوالم احوالش خوش نیستا. به نظرمن این اسم اصلا فارسی نیست بلکه خارجی هست.manely
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شوهرم میگه مانلی شاید واسه بعدنه دخترمون بد باشه میگه شاید اسم لوسی به نظر بیاد از طرفیم بهش عادت کردیم ولی سلناهم خب قشنگه
خدااااایا شکرت بابت همه چی شکرت. برای سلامتیه نی نیم: اللهم صل علی محمد وآل محمد***
مانلی اسم مازندرانیه البته تو ثبت احوال نوشته نمیدونم تلفظش سخته یا نه آخه چندماهه دارم به این اسم نینیمو صدا میکنم به همه هم گفتیم اسمش مانلیه ولی الان واقعا دودل شدیم
2706