2733
2734
عنوان

به حداقل پنج تا دوست پایه رژیم نیاز دارم.کسی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2939 بازدید | 246 پست
سلام دوست جونا من امروز صبحونه فقط سه لقمه کوچولو نو بربری و دو تا قاشق چایی خوری مربا و سه تا گردوی کامل و چای تلخ خوردم .ناهارم از دوازده قاشق کردم هشت قاشق برنج عصرونه هم میوه می خورم کیک درست کردم ولی نمی خوام بخورم شامم ماکارونی دارم هفت قاشق قرار بخورم بعد از شامم یه لیوان شیر کم چرب.قرار بود از فردا شروع کنم ولی خوب کم کم دارم پیش میرم دیگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم امروز صبونه چند لقمه کره و مربا خوردم با یه لیوان چای که با کمتر یه قاشق مربا خوری شکر شیرین بود. دیگه چیزی نخوردم تا ناهار که 4 تیکه ماهی سرخ شده با کف دست نون خوردم.. با حدود 5 لیوان آب شب هم قرار فلافل درست کنم یه ساندویچ میخورم....با دو واحد میوه
2738
نیلو شوشو نمیزاره تنها برم پیاده روی.....خودشم پایه نیس میگه خسته میشم...تو خونه گاهی وقتا بهد غذا یه ربع راه میرم یعنی سه ربع ساعت تا شب اما نه محیط بستس خفه میشم و سر گیجه میگیرم
من که یه هفته سرما خوردم دوروزه بهترم ولی خوب زیاد بیرون نمیرم امروزم مرددمبرم بیرون یا تو خونه رو ترید میل راه برم اره راست میگی تو خونه دل ادم می گیره ولی خوب بیرونم خیلی سرده منم سینوزیتی هستم
2706