2410
2553
عنوان

خداوکیلی بین فرزند دختر و پسر فرق هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 82 پست
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دختر نداشته باشه چی میشه؟ چرا میخواهید دل یکیو به دست بیارید دل کس دیگه رو میشکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشبــختی همان لحظه ایست که احساس میکنی خدا کنارت نشسته و تو به احترامش از گنـاه فاصله میگیری...

CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شما هم بهش بگو تو حتما یه دختر لازم داری. از خودت دفاع کن بگو آدم بی دختر دلسوز و غمخوار نداره
“أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوء” خدایا خواستار شفای تمام مریضها هستم
2714
دفعه بعد که اینجوری گفت بگو هر دفعه که تو اینجوری میگی فک میکنم حسودیت میشه.ناراحت نباش درسته تو این زمونه پسر مال مردمه اما دختر و پسر فرقی نداره.غصه نخور انشالله دومی دختر میشه
من خودم یه دونه نازشو دارم الهی فداش بشم 3 ساله و 8 ماهه اش یه حرفهای گند گند میزنه فداششششششششششش بشم دیروز با وسایلش مثلا آرایشم کرده به باباش میگه ببین خانمتون خوشگل کردم
“أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوء” خدایا خواستار شفای تمام مریضها هستم
برید توی سایت ثبت احوال قسمت آمار به دنیا اومده ها تعداد فرزند پسر هم امسال هم سال گذشته بیشتر از تعداد دختر ها بوده . من نمی فهمم آخه این چیزا چیه توی فرهنگ ما تزریق کردن . مگه پسر چیکار می کنه که دختر نمی کنه ؟ من می بینم بعضی از خانواده ها توی حسرت پسر داشتن انقدر به دخترشون محبت نمی کنن که بچه اصلاً لطافت و زیبایی و نشاط یه دختر رو نداره .
دختر یعنی عشق ، ناز ، عطر ... دختر یعنی لذت آفرینش زیبایی
انجل جان کسی نگفت دختر نداشتن معضله ولی من خودم به شخصه داشتن دختر از پسر بیشتر برام اهمیت داره دختر یه لطافته دیگه به زندگی میده ولی معنیش این نیست که شما که نداری خیلی بده هرکس یه نظری داره
من راستش رو بخوای فقط پسر دوست داشتم...اما زمانی که دخترم رو دیدم....مفهوم عشق فهمیدم...پسر هم خوب خوبه .البته بگم من عاشق بچه هام هستم..ولی هیچکس نمی تونه تصور کنه یک دختر چقدر شیرین هست.تا زمانی که صاحب دختر بشه
2706