2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) ادامه

| مشاهده متن کامل بحث + 350721 بازدید | 17399 پست
آنا جون منم آسپرین اسید فولیک.ب6 می خورم. این هفته هم با اجازه خودم و طبق گفته های بچه ها ویتامین د3 خوردم. روزی چند دفعه عسل و دارچین می زنم لثه هام. چای دارچین بادام.مویزوپسته
یادم رفت بعد پریود این ماه پیاز درمانی رو برا 10 روز کردم که اگه عفونتی بود رفع بشه دیگه نمی دونم چی کار کنم. ایشالا از فردا هم میرم پیاده روی فعلا همین ا 4 شنبه برم ببینم آقای دکتر چی میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلاه قرمزی مرسی از دعای خیرت. سعی می کنم بهش فکر نکنم و فردا برم انجامش بدم. شفیعی جون ایشالا ایندفعه نتیجه بگیری. کجا و پیش کدوم دکتر انجام دادی. دلیل منفی شدن چی بوده
قنقلی موفق باشی گلم اگه قابل باشم برات دعا میکنم راستی از 21 پریودیت میری ؟ داروهات برای تخمک کشی چیا بودن ؟ تو مر کز آشنا داری ؟
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
خواهش می کنم نیلی جان .لطف می کنی گلم.من که معتقدم تو هر نفسی حکمتی هست و تو دعاهام همتون و یاد می کنم. سامی جون یکی خوردم از داروخونه پرسیدم گفت هفته ای یدونه بخور باز می پرسم از دکی
دریای دنیز جون ایشالله به سلامتی مامان میخوای بشی و اینا به خاطر اونه! سومی جون عزیزم ایشالله پانکچر پرباری داشته باشی با کلی جنین تپل مپل! شفیعی جون عزیزم ایشالله به زودی مامان میشی و خستگی این راه از تنت در میاد! قنقلی جون سر خود د۳ نخور من با اینکه کمبود د۳ دارم، سری قبل دو تا آمپول زده بودم به دکتر گفتم لازم نیست بازم د۳ بخورم یا بزنم گفت نه دیگه دو تا زدی اون کافیه! میدونی که زیادی د۳ اصلا خوب نیست! اصلا سر خود دارو مصرف نکن! نیلی جان واسه سردی رحم دکتر نرفتم، این دکترا که سردی مردی رو قبول ندارن، دکتر سنتیم فرصت نکردم برم! فقط طبق اینترنت یه سری چیزا رو رعایت کردم یه کم بهتر شدنم! قنقلی جون پیاز درمانی فکر کنم پرولاکتین رو بد جوری بالا میبره! سر خود و بی مطالعه کاری نکن! میایی ابروشو درست کنی چششم در میاری که!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
در ضمن دوستانی که سر خود د۳ میخورن! معمولا کسی که د۳ میخوره بهش میگن بهتره تا دو ماه واسه بارداری اقدام نکنه! پس معلومه خوب نیس! اونایی که کمبود دارن مجبورن واسه جبران کمبودشون بخورن! پس نیایین سر خود دکتربازی دربیارین! بقیه ویتامینا زیاد حساسیت روشون نیست! من دکتر روماتولوژم با اینکه د۳ کم داشتم بهم نداد و گفت بهتره دکتر زنانت تصمیم بگیره! پس حالا شما دارین سر خود میخورین! جراتتون از دکتر روماتولوژ من بیشتره دیگه!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام به همه... دریای دنیز جونم، چقدر خوبه که اینقدر حسات خوبه. تورک آنا جون، امیدوارم که ایندفعه به امید خدا نتیجهٔ مثبت بگیری. من که خیلی‌ امیدی ندارم، و دارم برنامهٔ سفرمو به ایران درست می‌کنم که تا چند هفتهٔ دیگه بیام ایران و اونجا شروع کنم. دوستان میتونید در مورد رویال ژل یه کم توضیح بدید؟ آخه شنیدم اونجا اکثرا میخورن. می‌خوام همهٔ اون چیزیی‌ که اونجا لازم می‌شه رو با خودم بیرم رویال ژل، کیو تن، فولیک اسید، ویتامین د .... دیگه چی‌؟ مرسی‌
تورک آنا جون، من خودم میام و شو شو فقط دو هفته میاد و برمیگرده تا اگه بشه اسپرم و فریز کنن.. اینجا کارشون خوبه اما بدن ما ایرانیهارو خیلی‌ نمیشناسن و همینطور خیلی‌ خیلی‌ گرونه.. من تو همین دوره ۶۰۰۰ دلار خرج کردم که می‌تونستم ایران ۳ بر آی‌ و اف کنم. خیلی‌ سخته که از شو شو دور باشم، شاید ماه‌ها ، ولی‌ چارهای نیست..
2706