2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) ادامه

| مشاهده متن کامل بحث + 350783 بازدید | 17399 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خارج رحمی دیگه نمیدونم چه کوفتیه به خدا!!!!؟؟؟؟؟ سری قبل منم درگیر کرد....... دردش طوری که اصلا نمیشه تحمل کرد ،،،،،، پس مامانای عزیز لطفا بیخودی نگران نباشید لاله جون ایشالله ،،، ایشالله نسترن جون منم مثه خودتم امروز پری خانوم تشریف کثیفشونو آوردن درکت میکنم من اضطراب نداشتن تخمک دارم ای خدایا به این وقت عزیز،،،، مارو هم دریاب،،،،،،،، دیگه بریدیم به خدا،،،،،،،
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقص بی وقفه از شادی من رویایی دارم که غیر ممکن نیست...
2728
ماه لی لی جون کی بهت گفته ممکنه خارج رحمی باشه؟آخه چرا اینهمه بهت میگند نگران نباشو خارج رحمی نیست گوش نمیدیو خودتو آروم نمیکنی درست میچسبی به حرف کسی که بهت گفته خارج رحمی,مامان خانومی آروم باش,توکلت بخدا باشه بسپار بخودش,فکر منفی نکن خدای نکرده زبونم لال اگه منفی فکر کنی یه وقت همون میشه ها,عزیزم مثبت مثبت مثبت فکر کن,هیچ اتفاق بدی نمیوفته واست,مطمئن باش
خدایا اینروزا خیلی ها دستهاشون به سمت آسمونت بلنده....خدایا هیچ دستی را نا امید از درگاهت برنگردون....
آنای عزیزم برای منم سری دوم جزء 13 رو بنویس هر چند دوست داشتم 12 باشه تا ادامه دفعه اول ختمم باشه ولی لاله سرخ جون ایندفعه زحمت 12 رو کشیدن که قبول باشه ماه لی لی عزیزم این همه به خودت استرس نده بسپار به خدایی که بهت داده و بگو خودتم نگهدارش باش
ما لیلی جان میدونم دل نگرانی تا سونو ندی خیالت راحت نمیشه چون با توجه به حاملگی خارج رحمی که داشتی، بد به دلت راه نده منم امروز 10 روز از انتقالم می گذره خیلیم دل آشوبم کلی گریه کردم..... به قول آنا جون باید مثبت فک کنیم
سارا گل جون نی نی های منو تو تقریبا همسنن! آجی جون تو هم مثله من هیچ علامتی نداری مثله سفت شدن سینه یا تیر کشیدن زیر دل یا دردناک شدن سینه هات؟ دعوام نکنین که دنبال علایم نباش ها آخه من زیادی خوبم!!! ماه لی لی جون برو حالشو ببر این فکرا چیه میکنی خوشحال باش عشقممم آزاده جون مبارکت باشه ایشاا... این لحظه قسمت ماهم بشه ستاره جون الهی به حق این ماه عزیز مشکل تو هم حل شه دوست مهلبونم لیلی جون ایشاا... که فقط 4 روز مونده تا یه مهر تایید بخوره پای مادر شدنت توکلت به خدا....
شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند....
2738
سودا جون اره عزیزم انشاالله اگه حدا بخواد قبل عید نینیهامون به دنیا میان،بهم نخندید خوب خیلی امیدوارم دیگه چی کنم عزیزم من فقط یکم زیر دلم نیر میکشه وگرنه دیگه هیچ حالتی ندارم بعضی مواقع هم احساس میکنم داره پری میاد نمیدونم شاید به خاطر شیافه که یه همچین حسی بهم میده خدایا یه صبری به ما بده این ده روز باقیمونده رو هم مثل یه چشم به هم زدن بگذرونیم
ممنونم دوستای خوبم دارم سعی می کنم مثبت باشم ولی بعضی اوقات اعصابم بهم میریزه ولی امروز واقعا دم افطار سپردم به خدا و حضرت مهدی
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
ماه لی لی جونم غصه نخور تا همین جایی هم که الان هستی هفته ی پیش فکرشم نمیکردی پس فعلا برای همین لحظه ایی که توش هستی شاد باش چند تا بیبی چک بگیرروزی یکی بزار حالشو ببر انشاالله خدایی که تا اینجا دلتو نشکسته از این به بعدم هواتو داره
آزاده جون بهت تبریک میگم عزیزم.... ساراگل عزیزم ایشالااااااا که مامانی و نه روز دیگه حکمش رو میگیری و خیالت برا یه عمر راحت میشه مامان جون.....نی نی های قشنگت مبارکت. لیلی جون به تو هم تبریک میگم عزیزم ,اصلا فکر نکن و زندگی عادی خودت رو داشته باش و ایشالااااا که نتیجه زحماتت رو چند روز دیگه به امید خدا میگیری...توکل به خدا داشته باش. ماه لی لی جون چرا اینقدر به خودت استرس میدی.....به چیزای خوب فکر کن,,مثلا به سیسمونی و به لباس حاملگی و از این جور چیزا.......مامان جون خودت رو کمتر اذیت کن,, از این لحظات خوب لذت ببر گلم.... سودای عزیزم قدم نی نی هات به خونت مبارک باشه ایشالاااااا به حق امام حسین مادر شدنت رو چند روز دیگه جشن میگیرم فدات...
دوستای خوبم آزمایشات amh fsh و پرولاکتین رو روز خاصی باید داد ؟یادم رفته! سودا جونی ممنون مامان بشی ایشالله اسمشم بذاری مش رمضون!!!!! خخخخخخخخ مامان آزاده گوارای وجودت،،،،،، یعنی میشه ماها هم یه همچین روزی رو تجربه کنیم؟!!!
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقص بی وقفه از شادی من رویایی دارم که غیر ممکن نیست...
2706