2726
الهه جون خوبی؟ خیلی کم پیدایی دختر.
منم دیروز رفتم دکتر. الان تو هفته 25 هستم. ولی دکتر خودش تند تند محاسبه کرد 26 هفته. که البته فکر کنم اشتباه کرد. بعد هم بهم گفت تا 2 هفته دیگه هم آزمایش دیابتم رو بدم و هم برم سونو و 2 هفته دیگه با نتایجش برم پیشش. نمیدونم یه خورده زود نفرستاده واسه سونو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه مامانا خوب و خوش و سلامت باشید. من چند روز درگیر کارای مختلف بودم الان اومدم. مامان آجی درست فهمیدم نی نی دنیا اومد. امضا ست یا الان اتفاق افتاده؟ دنیا جونم زایمان طبیعی اگر واقعا دکترت درست تشخیص بده که می تونی عالیه ولی اگر اشتباه کنه برا بچه ممکنه حطر داسته باشه. اما از نظر قیمت اگر قرار باشه زیر نظر دکتر یا مامای خوبی باشی خیلی از سز ارزونتر نمی شه. اگر سز میکنید بی حسی بهتر از بیهوشیه چون در بیهوشی اگر دکتر سرعت عمل نداشته باشه به نوزاد اثر منفی می گذاره. البته من شنیده هامو میگم. بهتره خودتون هم تحقیق کنید. راستس بارانه گلستان رو چند روز پیش دیدم از همشون بهتر بود. از نظر دلبازی مغازه. جالبه که تو هر شعبه یه سری مارکا برا کریر و گهواره بود. نسیم جان از اینکه میای و سر میزنی ممنون. از النا چه خبر؟ النا جون بیا خبر بده شادمون کن. نسیم جان سونو منو 28 هفته فرستاد. اگه یه روز قبل از موعد دکتر بری چند هفته میشی؟ من چند روز اخیر به شدت زیر دلم درد می کنه. مامانای با هفته بالاتر طبیعیه؟ انصافا جواب بدید. چون من هر چی تا حالا پرسیدم تحویل نگرفتید. جواب ندید قهر می کنم.
سلام دوستان منم در تاریخ 14 تیر گل پسرم رو به لطف خدا دنیا اوردم. برای زایمان طبیعی رفتم ولی خوب که دردا رو کشیدم.نشد.سزارین شدم. خواست خدا بود.چون اگه طبیعی هم می شد خیلی بخیه می خوردم.اخه وزنش ماشالله زیاد بود.با سر گنده. هزینه بیمارستان هم 3تومن شد. بیمارستان اریا.رسیدگی شون هم خوب بود.بعد عمل تا چند روزی درد داشتم.ولی بعد خوب شدم.خدا رک شکز.
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
2728
سلام مینو جون. مبارک باشه: اگه دوباره اینجا اومدی لطفا جواب بده. من چون امکان داشتن همراه ندارم ایا توی اریا وجود همراه برای نگهداری از بچه ضروریه؟ دکتری که سزارینتون کرد کی بود. و چند روزه خودت به زندگیت مسلط شدی؟ خیلییییییییییییییییییییی ممنون که توی پیغام قبلیت خیلی اطلاعات دادی. قیمتی که گفتی مربوط به دکتر خاصی بود یا مال همه همینه؟؟ نی نی خوبه؟ دکتر اطفال بیمارستان کی بود؟ دکتری که الان می بریش کیه؟
سلام مامانهای گل سولماز جون قربون محبتت. من اگه بخوام طبق موعدی که دکتر گفته برم سونو میشم وسطای هفته 27. نمیدونم حالا شاید یه کم دیرتر برم و بعد برم دکتر. راستی منم بارانه مهزیار رو رفتم یه بار. خود آقاهه میگفت حتما شعبه گلستانمون رو برید که تنوع جنسش بیشتره. ولی واسه من خیلی دور میشه مسیرش. سولماز جون اگه سزارین میخوای بدون همراه خیلی سختت میشه ها. من تجربش رو دارم. روزهای اول به شدت نیاز به کمک داری واسه رسیدگی به نینی. ولی بعد از یکهفته میتونی سر پا بشی و بدون کمک کاراتو بکنی.
راستی سولماز جان من تیکرت رو نمیبینم. چند هفته ای الان؟ درد زیر دلت چه جوریه؟ مثل درد پریود؟ یا تیر میکشه؟ آخه من سر دخترم تو ماه هفت دردای وحشتناکی داشتم. یه دفعه انگار زیر دلم رو چاقو میزدن. اون موقع دکتر گفت این دردا مال اینه که لگن داره جا باز میکنه واسه زایمان. البته سر این یکی هم مرتب زیر دلم تیر میکشه. معمولا وقتی زیاد راه میرم یا زیاد رو صندلی میشینم اینطوری میشم.
سلام به همه مامانایی که میان و پیام میذارن. با اون تنبلایی که می خونن و مین کار ندارم . فعلن قهرم نسیم جون ممنوووون من الان تو سی وارد شدم. دردش مثل تیر کشیدنه و بیشتر شبهاست. امیدوارم برا جا باز کردن باشه. دخترا خیلی تو شکم اذیت دارن. من برا اولیم راحت بودم شاید بنیم بهتر بود.
سلام سولماز جان الان دارم شیر می دم و تایپ می کنم. اره عزیزم حتما همراه می خوای چون اون موقعه خیلی درد داری باید یکی کمک حاات باشه. دکتر فرح بخش بودم.فکر کنم برا همه یکسان باشه.چون بیمارستان هزینه رو میگه. راستش بعد 10روز دیگه می تونی کاراتو بکنی.ولی اگه کمکی داشته باشی بهتره. دکتر اطفلال بیمارستان یادم نیست. یک بار هم بردمش منجم زاده. ولی دیگه لزومی ندیدم .فقط بردم بهداشت
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
سلام بچه ها من حسابی درگیر مهدیارم.خیلی پسر بدیه.همش گریه میکنه... واسه سزارین نیاز ب همراه هست حتما.ولی میتونی با یکی از پرستارا صحبت کنی یه مبلغی بدی و بخوای ک کمکت کنه بچه ها سزارین سخته اما سعی کنید خودتونو تو رخت خواب نندازید.من روز پنجم بلند شدم.بااینکه درد داشتم .روزای قبلشم مدام پامیشدم و قدم میزدم تو خونه.اما از روز پنجم از خونه زدم بیرون چون باید مهدیارو میبردم دکتر و این ور و اونور کلی کار داشتم واسه انجام دادن
سلام مامانهای گل. خوب و خوشین؟ بچه ها چند تا سوال دارم. اول اینکه کسی گن یا شکم بند بارداری استفاده کرده در طول بارداری؟ من احساس میکنم شکمم خیلی زود بزرگ شده و با توجه به اینکه بارداری دومم هست انگار شکمم افتاده شده. آخه هر وقت یه کم پیاده روی میکنم یا زیاد یه جا میشینم عضلات زیر شکمم درد میگیره. در طول روز هم مرتب گلاب به روتون احساس فشار روی مثانم میکنم و زود به زود دستشوییم میگیره. تو اینترنت خوندم که خیلی ها که شکمشون تو بارداری افتاده و بزرگ میشه شکم بندای بارداری مخصوص زیر شکم میبندن که رحم رو بالا نگه داره و از کمر درد و فشار روی مثانه جلوگیری کنه. نوبت دکترم هم دو هفته دیگست که ازش بپرسم. شماها کسی بوده استفاده کرده باشه؟ اگه بوده تورو خدا بگین براتون مفید بوده یا نه؟
یه سوال دیگه هم دارم. میگم هزینه دکتر هم با هزینه بیمارستانه یا باید جدا حساب کنیم؟ مثلا من که بیمارستان نفت میخوام سزارین کنم باید دستمزد جداگونه به دکترم بدم یا نه؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.
2706