2726
مادرم تو این دو هفته هر روز بدتر از قبل میشه الان از 20 میتونم نمره 4 بهش بدم ممنونم از همدلی همتون و معذرت میخوام که اسم نمیبرم ... زیاد تمرکز هم ندارم من میرم دخترمو بخوابونم برام دعا کنین زیااااد میترسم میترسم میترسم دعا کنین معجزه بشه خدا نگهدارتون
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از مرگ متنفرم.رحم نداره وقتی کسی میمیره انگار اصلا وجود نداشته غیب میشه برای همیشه بعد فوت دختر خالم جنون بهم دست داده بود میخواستم برم بکنم زمین رو بیارمش بیرون تا یه هفته بعد از مراسمش میترسیدم برم سر خاکش تورو خدا فقط برای عزیزاتون دعا کنین من از این تاپیک میرم بیرون یاد روزهای وحشتناک پارسالمیوفتم
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
شهلا جان خوشبختانه خدا بهمون رحم کرد و مادرم رو ازمون نگرفت. ولی من همیشه میترسم.همش میگم کاش اول من بمیرم. ولی واقعا مردن هم سخته. امسال تو گردن خودم غده در اومد تشخیص سرطان. نمیگم از مردن نمیترسم اما بیشتر نگران دخترم بودم. بچه ها بچه داشتن هم سخته ها.
2706