2737
2734
بچه ها یادتونه تابستونی بهتون گفتم خواهرم تازه عقد کرده پسره ایراد گیره وبد دل وخوب نیست ومیخاد طلاق بگیره...؟؟؟ عمه بررگه ام باعث بانی این ازدواج بود اصلا نداشت ما تحقیق کنیم.... وقتی درگیر طلاق خواهرم بودیم دخترشو عقد کرد واصلا ب ما هیچی نگف..جشن گرفت تو ماه صفر ومست ومغرور دوپا درشادی غرق بود... حالااااااا همین اتفاق باهمون موضوع برای دختر خودش افتاده....دلم برا دخترش میسوزه...ولی ایقد عمه وشوهرعمه ام اذیت ما کردن خدا جزا کارای زشتشونو داد..... یادمه وقتی خواهرم تو پزشکی قانونی بود وناراحت دلم برا خواهرم میسوخت عمه امو ک همش طرف شوهرخواهرم بود وفتنه برپا میکردم واگذارکردم ب خدا.... بچه ها هیچ وقت دل کسی رو نشکنید ومراقب اعمال ورفتارتون باشید.اهردست بدسن با همون دست پس میگیرین....
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خیلی شدید اعتقاد دارم..درسته طول میکشه ولی بالاخره نتیجه میده.من کنکوری بودم..یه سال قبول نشدم.هرکی میومد مسخرم میکرد..بعدا آزاد قبول شدم..باز هم مسخره!چندسال طول کشید..بچه هاشون آزاد خوندن..یکیشون که نتونست چیزی قبول شه و تغییر رشته و ... یا یه عید بخاطر دو بهم زنی یه عده واسمون زهر شد..تمام عید اشک ریختم..دو سال بعد یه نفر همونکارو باهاشون کرد و اشک ریختن. یا یکی اینقد منو خانوادمو آزار داد..الان از نظر عقلی مشکل پیدا کرده.نه میشه گفت آلزایمر..خودشو تو آینه میبینه و میخنده.. دل شکستن تاوان سختی داره..فقط لازم نیست کسی رو نفرین کنین.همیشه دعا کنین و لحظه ای از یاد خدا غفلت نکنین.ناشکری نکنین و ناامید نشین.خدا خودش میدونه چه جوری جوابتونو بده
تاپیک های اشپزی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1428478 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1423363 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1386811
2738
امیدوارم منم ببینم این روزارو واسه کسانی که عذابم دادن
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
خداوند میفرماید: ای فرزند آدم تو را در شکم مادرت قرار دادم و صورتت را پوشاندم تااینکه از رحم متنفرنگردی صورتت رابه سمت پشت مادرت قراردادم تا بوی غذا و معده تو را نیازارد! برایت متکا درسمت راست و چپ قراردادم که در راست کبد و در سمت چپ طحال میباشد تا بیارامی. بر تو در شکم مادرنشست وبرخاست را آموزش دادم. غیر از من را توانایی چنین کاری هست؟ وقتی مدت حمل به پایان رسید ومراحل آفرینشت تکمیل گردید، برفرشته مامور بر ارحام امرکردم که تورا از رحم خارج و با نرمش بالهایش به دنیا وارد کند. دندانی که چیزی راریز کند نداشتی! دستی که بگیرد و قبض کند نداشتی! قدم و گامی برای سعی ورفتن نداشتی! از دو رگ نازک درسینه مادرت طعامی بصورت شیرخالص که در زمستان گرم، و درتابستان سرد، باشد، برایت غذا قرار دادم و مهر و محبتت بر قلب پدر و مادرت قراردادم. تا تو را سیر نمیکردند خود سیر نمیشدند. و تا تو را نمی آسودند خود استراحت نمیکردند! اما وقتی پشتت قوت گرفت و بازوانت پرتوان شد به مبارزه با من قیام نمودی، در خلوت نافرمانی من کردی و و از من حیا ننمودی!!! اما باز هم و با همین صورت: اگربخوانی مرا، اجابتت کنم. و اگر از من بخواهی و سؤالم کنی بدهمت و برآورده کنم! شگفتا از تو ای فرزند آدم هنگامیکه متولد شدی در گوشت اذان گفتند بدون نماز؛ و هنگام مرگت نماز بر تو اقامه شد بدون اذان! شگفتا بر تو ای فرزند آدم هنگام تولد ندانستی چه کسی تو را از شکم مادرخارج گردانید و هنگام مرگ ندانستی چه کسی تو را بر قبر وارد نمود! شگفتا ای فرزند آدم هنگام تولد غسل و نظافت شدی و هنگام مرگ نیز غسلت دادند و نظافتت کردند. شگفتا از تو ای بنی آدم هنگام تولد بر شادی و مسرت اطرافیانت آگاه نبودی و هنگام مرگ بر سوگ و شیون و گریه و اندوهشان! عجبا از تو ای فرزند آدم در شکم مادر در مکان تنگ و تاریک بودی و بعد از مرگ دوباره در مکان تنگ و تاریک قرارمیگیری عجبا ای فرزند آدم وقت تولد با پارچه پیچانده شدی تا بپوشانندت، و وقت مرگ باز با پارچه می پیچانندت تا پوشانده شوی! شگفتا بر تو ای فرزند آدم وقتی متولد میگردی و بزرگ میشوی از مدارکت و مهارتهایت مردم جویا میشوند و وقتی بمیری، ملائکه از کردار و اعمال صالحت خواهند پرسید. پس برای آخرتت چه مهیا و آماده کرده ای!؟!؟! (اشهد ان لا اله الا الله) (و اشهد ان محمدا رسول الله) (و اشهد ان علی ولی الله)
2706