معمولا مرسومه ک ببرن..والا دیگه بستگی به نوع برخورد خانواده ها و حساسیتشون داره..
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره بعضی وقتا حضورا میان اجازه بگیرن بدون حضور پسر احتیاج به گل نیست ولی اگه پسر باشه گل میاره اصولا
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2728
برای من هم جلسه ی اول خاستگاری فقط یه کیلو شیرینی تر اورده بودن. گل خبری نبود حداقل نکرده بودن شیرینی رو بیشتر بگیرن حداقل به چشم بیاد. یه جعبه ی فسقلی بود
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
یه جلسه من و آقا پسر و مادرهامون بیرون همدیگه را دیدیم حدود 4-5 جلسه هم من و آقا پسر تنها بیرون حرف زدیم دیشب واسه آشنایی خانواده ها ، با مادرشون تشریف آوردن خونمون من انتظار گل را حتما داشتم اما نیاوردن
باید میاوردن حالا اشکال نداره خودتو ناراحت نکن عروس خانوم
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
البته دوستان من به آقا پسر گفتم که میخوام چندین جلسه خانواده ها با هم رفت و آمد داشته باشن،اصلا هم تا ما تصمیم جدی نگرفتیم یه موقعی خانواده ها نخوان بحث را جدی کنن و الکی یه چیزی بندازن گردنمون
به نظر من خیلییییییی دقت کن. بیرون که صحبت کردین کجاها رفتین؟ تا حالا چه جوری خرج کرده؟ این مسئله خیلیییی مهمه. از نظر ضعف آداب هم اگه باشه که اونم خیلیییی بده
تو هم چو بادبهاری گره گشا می باش
2706