2726
من اوایل شیرخوب میخردم چهارمغزتا ماه چهاربعدش بیخیال شدم الان کمخونی کرفتم میخام حسابی جبران کنم ازطرفی نگرانم حس میکنم خوب ب نینیم مرسیدم التن میخام گوشت وماهی زیادبخرم دوغ کفیردارم هرىزمیخرم با بسته بادام توروخداهرجیز مفیدمیدونیدبگین بخرم
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریما جان جگر تو بارداری خوب نیست بهتره نخوره و یسنا جان هر چیزی اعتدالش خوبه زیاده روی نکن حتی در خوردن ماهی ولی میوه ها خوبند هر چی میخوای میتونی بخوری .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2728
Mماه اخر هر روز یا یه روز درمیون حلیم بخور شیر حتما تا ماه اخر جوشیده شده باشه با خرما زیاد بخور و اگه میخوای پوست نی نی و مو خوب داشته باشه بادوم تا میتونی بخور ماه اخر هرروز یه فنجون کاسنی بخور واسه زردی نینی عالیه استراحت هم فراون بکن مخصوصا بعد غذا من که هر شب قبل خواب یه کاسه بادوم میخوردم موهای نینیم خیلی خوبه
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
من ایشالا اگه باز حامله بشم روغن زیتون حسابی میخورم البته زیتون کم و بیش میخوردم روغن زیتون و ابلیمو تازرو قاطی کن هر شب سالاد جوانه جو یا گندم بگیر بشور با کاهو تازه و هویج و کوجه ریز کن یه کاسه سالاد قبل غذات بخور روشم یه عالمه روغن و ابلیمو بدونه نمک بخور روغن زیتون عالیه
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️