2733
2734
عنوان

هیس! تک تک ها فروش نمی روند

428 بازدید | 7 پست
مطلب جالب را در لینک زیر خوندم، که تک تک مینو را با هیس شیرین عسل مقایسه کرده بود و از فروش این دو محصول در بازار گزارشی داده بود. http://www.myindustry.ir/sale-and-marketing/article/hiss-taktak-minoo.html جدای این که مطلب بالا را خوندید یا نه، شما هیس را ترجیح می دهید یا تک تک را ؟
آسایش دو گیتی، تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا
مرسی زیتون 14 . من خودم هم تک تک را ترجیح می دهم چون نم تره. ولی در کل مینو به نظرم خیلی خوب نیست ! شیرین عسل بهتره ! نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کیندر وکیندر کیک دوست دارم😋😋😋😉😉😉 خخخخ
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
2731
تک تک اولا خوشمزه تر بود. یه چندسالی هست دیگه دوست ندارم. تازه نیست انگار قدیما چقدر دوست داشتم با هات چاکلت تو مدرسه :)))
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
تک تک مزش خوبه ! بسته بندیش داغونه ! جالبه هیچ کس حرفی از هیس شیرین عسل نمی زنه ! :-)
تک تک بسته بندیش خیلی هم خوفه من دلم نمیخاد بسته بندیش تغییر کنه چون یه حالت نوستالژیک داره برام اما مزه ش بخوبی قدیم نیس اصلا
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2738