2737
2734
عنوان

باردار نیستم ولی...

330 بازدید | 11 پست
نمیدونم چرا پریود نمیشم، از بعد ازدواجم تا حالا تاخیر دارم که با قرص و قطره و آمپول فقط سه ماه خوبه و به موقع عادت میشم بعدش به هم میریزه، الان شش روزه که گذشته ورم کردم ولی درد ندارم، دیگه خسته شدم، اگه راهکاری دارید ممنون میشم بم اطلاع بدید دوستای خوبم
یه مدت گیاه زنان از عطاری بگیر یا قرصش که اسمش ویتاگنوس هست روزی یکی بخور تا سه ماه بهتر می شی
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرماه استرس دارم نکنه باردار باشم، بخصوص بعد از تولد پسرم، هر ماه بی بی میزارم ببینم باردارم یانه، دلم میریزه، با اینکه میدونم نیستم، آخه پسرم ده ماهه است و کارمند هستم اصلا قصد بارداری ندارم، دلم خون میشه
2728
2738