2737
2734
چقدر آهنگاشون قشنگ بود الان اهنگها اون لطف رو نداره اهنگاشون رو نوار کاست بود گوش می کردیم می زدیم اونطرف یادش بخیر..... مثلا ناهید سوزان روش شیوا موهاش فر فری بود می خوند تو یه دزدی دل می دزدی شراره تارا هیچکدوم نیستن
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
دلارام می خوند: گلی که زدی رو سینه قرمزه آتشینه دوست دارم یه دنیا علامتش همینه کسی یادشه عایااااااااااااااااااا؟ من اونموقع 15-16 سالم بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سوزان روشن اگه اون دیوونه بازی هارو در نمی آورد تیپ و چهره ش خیلی خوب بود الان که کلیپای اون موقعش رو نشون می ده به نسبت بقیه که قیافه و آرایششون قدیمی و دمده شده خیلی شیک تر بود
خدا جونم تورو دارم و خیالم تخته
متنشو پیدا کردم اهنگ دزد دل..شیوا تو یه دزدی, دل می دزدی دزدیدیش تو روز روشن من از اول ندونستم صاحبش تو بودی یا من دلم و خودم می خواستم که به پای تو بریزم تو خودت صاحبش هستی چرا دزدیدیش عزیزم یه شبی وقتی که خوابی چشات و به خواب سپردی دلت و خودم می دزدم جای اون دل, دلی که بردی نکنه بیای یه روزی دل من رو پس بیاری بگی که دلت و می خوای با هام دیگه کاری نداری دلمو بذار تو سینه ت که دلت و س نمی دم خوب می دونی که دلم رو جز تو به کسی نمی دم
2738
اینم متن اهنگ نارنج و ترنج شیوا خواننده: شیوا آلبوم: دزد دل آهنگ: نارنج و ترنج متن ترانه شیوا – دزد دل – نارنج و ترنج متن ترانه نارنج و ترنج از شیوا من اون دختر نارنج و ترنجم که از آفتاب و از سایه می رنجم نمی چینه منو دستی ز شاخه برای مرد عشقم مثل گنجم اگه دست غریبه بخواد منو بچینه اگه چشم غریبه بخواد منو ببینه صدا می پیچه تو باغ غریبه ها رسیدن نارنج و ترنجو از شاخه چیدن من اون دختر نارنج و ترنجم که از آفتاب و از سایه می رنجم نمی چینه منو دستی ز شاخه برای مرد عشقم مثل گنجم یه روز میاد همون که برام یه سرنوشته همون عشقی که تقدیر به اسم من نوشته با اسب سم طلایی میاد منو بچینه صداش می پیچه تو باغ میگه عشق من اینه
2706