2733
2734
۴ هفته و ۲ روز پایان ماه اول ۸ هفته و ۴ روز پایان ماه دوم ۱۲ هفته و ۶ روز پایان ماه سوم ۱۷ هفته و ۱ روز پایان ماه چهارم ۲۱ هفته ۳ روز پایان ماه پنجم ۲۵ هفته و ۵ روز پایان ماه ششم ۳۰ هفته پایان ماه هفتم ۳۴ هفته و ۲ روز پایان ماه هشتم ۳۸ هفته و ۴ روز پیام ماه نهم ک اون ۹ روز باقیمانده هم میشه بارداری ۹ ماه و ۹ روز
به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺧﺮﯾﻦ ﭘﺮﯾﻢ ۵ﺍﺳﻔﻨﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻟﯽ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮﯼ ۱۷ . ﺍﺳﻔﻨﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﻧﯿﻨﯽ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﺸﻪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﯿﺒﯽ . ﭼﮑﻢ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﻩ؟
2740
سلام.بچه ها میشه کمکم کنید؟میخوام تاپیک بزنم ولی یادم رفته از کجا وچه جوری؟!
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
مامان یاسین اگه بارداری که دارو مصرف نکن حدالامکان.تو یه تشت اب ولرم چند قاشق سرکه بریزید و بشینید توش... لباس زیر یا باید هرروز عوض بشه یا از پد روزانه استفاده بشه... از ژل شستشو هم هر روز یا یک روز درمیان استفاده کنید ... مشکل رفع میشه نشد حتما مطب برید )اگر که باردارید) که مشکلی برای نی نی و خودتون پیش نیاد
این موضوع جدید کجا نوشته؟
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2706