2733
2739
عنوان

سیسمونی نی نی های ناز مرداد 94

| مشاهده متن کامل بحث + 8842 بازدید | 149 پست
عاطفه جون این فیل موزیکال و از کجا خریدی؟
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره هانی جون خریدم . ست کالسکه گود بیبی خریدم هم قیمتش برام معقول بود هم جون دار و محکمه و ایمنه . کریر رو کالسکه نصب میشه . از خلیج فارس خریدم همون مغازه که پاپوش خریدم . سرویس خواب منظورت چوبه عزیزم یا لحاف اینا ؟ سرویس چوب هم مدل پرنس آپادانا خریدم . اما از یه مغازه تو زرهی قیمتشم خیلی مناسب تر از خود آپادانا شد .
خدایا نی نی مو به خودت سپردم ..
سلام عاطفه جون مبارکه.من هم شیراز هستم.میشه بپرسم تا الان واسه سیسمونی حدودا چقدر هزینه کردی؟و اون مغازه زرهی آدرسش چیه؟قیمت تخت و کمد هم اگه بگی ممنون میشم.مرسی گلم
هرچه خدا خواست همان میشود
منظورم چوب بود...عزیزم اگر آدرس مغازه ی زرهی و قیمت هم بگی ممنون میشم خوش به حالت تو خیلی زرنگی،خوش به حال نینیت که همه کاراشو کردی ،نینی من فعلا فقط لباس داره عزیزم قیمت کالسکه و کریرو هم بگو لطفا. ببخشید مدام مزاحمت میشم
وااااااااااااای عزیزم مدل پرنسو سرچ کردم دقیقا همینو کاندید کردم بخرم،چقدر سلیقه هامون به هم نزدیکه پس دیگه حالا آدرس مغازه زرهیو دقیق بهم بگو و قیمت خیلی لطف میکنی عزیزم
2740
سلام هانی جون و الیناز جون ممنون دوست جونام کالسکه و کریر و روروئک و ساک رو گرفتم 1400 البته خاکشناسی هم اورده و همین حدود میگه بعد برای سرویس چوب اسم مغازه افرنگ چوبه . تو زرهی یه جایی هست که کل بانکا اونجا جمع شده . پارسیان و .. اون حدود و همون سمت از خیابونه. کنارشم یه اسباب بازی فروشیه . با تشکش فک کنم 2300 شد . البته تخفیف گرفتیم ازش . دقیقا مدل پرنس اپاداناست حتی روکش وکیومش فقط گل بالا سرش یکم فرق داره ولی 1 تومنی تفاوت قیمت داره
الیناز جون من یه تومنی دیگه خریدام مونده . و البته خیلی بیش از حد استفاده هم لباس نخریدم . لباس گرم هم نخریدم .به قول شوهرم لباسای جدید میاد و به فصل میخریم ان شااله . حدودا 6 تومن
سلام بجه ها جون خوبید شبتون به خیر . لوازم نی نی هاتون خیلی ناز بودن به سلامتی انشاالله. منم تو 23 هفته ام و هنوز هیچی نخریدم از کجا شروع کنم ؟ نی نی ام پسره .
دلم روشن است خدای مهربانم ... به آنچه تو برایم می خواهی مطمئنم...
بچه ازتون یه سوال تخصصی دارم من کنار تختم حدود یک متر(95سانت) جا دارم.حالا گهواره سفارش دادم که اندازش 80 در 130 هست.حالا میخوام بذارم کنار تخت خودم نمیدونم جا برای تاب دادن گهواره میمونه یا همش میخوره به دیوار و تخت خودم.خلاصه حسابی کلافه شدم از اونروز.فکراینجاشو نکرده بودم
بچه ها ازتون یه سوال تخصصی دارم من کنار تختم حدود یک متر(95سانت) جا دارم.حالا گهواره سفارش دادم که اندازش 80 در 130 هست.حالا میخوام بذارم کنار تخت خودم نمیدونم جا برای تاب دادن گهواره میمونه یا همش میخوره به دیوار و تخت خودم.خلاصه حسابی کلافه شدم از اونروز.فکراینجاشو نکرده بودم
2706