2737
2734
عنوان

کیا اول بارداری لکه بینی داشتن؟؟ یه سوال توروخدا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 88313 بازدید | 54 پست
سلام صدف عزیز ،منم دقیقا از روز 28 پری لکه بینی دارم یعنی از روز موعد پریودم.امروز چهارمین روز که لکه بینی دارم، روزی یکی دو قطره، تا حالا اینجوری نشده بودم، لکه بینی هام مثل خون آبه است ، صورتی کمرنگ مایل به نارنجی.منم هنوز بیبی چک نذاشتم، ایشالا فردا صبح میذارم میام بهت خبرشو میدم.
خدایا بهترین هایت را برامون مقدر کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که بارداری من یه ماه بعد پریودم هم بی بی چکم منفی بود هم آزمایش خونم.بعد دوهفته بعدش رفتم سونوگفت 6هفته اس حامله ای!فکرمیکردم مسخرم میکنه دکتره
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2728
mah جون نه سینه درد ندارم ولی کمردرد دارم حالا نمیدونم واسه زیاد نشستن پشت میزه یا چی چه جوری میشه که تا یه ماه هم بی بی چک نشون نده آخه پری های من خیلی منظمه . نهایت یکی دو روز اینور اون ور بشه. الان 2 روز عقب افتاده
من تقریبا هر روز یکی دو تا لکه می بینم از دیروز کمر درد گرفتم و سینه هام هم داره متورم میشه، صدف جان ایشالا سه چهار روز دیگه دوباره بیبی بذار ، ایشالا که مثبت میشه.
من کمر درد داشتم اولش.فکرمیکردم برای شروع پریوده.بعد یه هفته ام توتاکسی مینشستم از سرعت گیر رد میشد سینه هام افتضاح دردمیگرفت من سه سال پشت هم قرص مصرف میکردم.اصلافکرشونمیکردم بادفعه اول بدون قرص اینجوری بشه...
2738
صدف جون من چون بچه نمیخواستم...زرنگی کرد خودشو بهم نشون نداد تاوقتی صدای قلبشوبشنوم نتونم کاری کنم...بدجنسه عین خودم
ان شاء الله همینطوره که میگین، ممنون عزیزم، دل تو دلم نیست، یعنی میشه بالاخره فردا صبح بیبی چک منم دو خطه شه؟ خدا جونم هرچی که به صلاحه همونو برام مقدر کن.
فداتشم ممکنه بی بی چکت زود مثبت نشه...اگه مثبت نشد فعلا دارویی چیزی مصرف نکن که دبازبشه پریودت.یکم بیشترصبرکن.ترشحاتت زرد رنگ و غلیظ نشدن؟
مال من چون کلا قاطی پاتیه همه چیزم...قبل لکه بینی ترشخات زرد و غلیظ داشتم.بی بی چک استفاده کردم منفی شد.بعدش که لکه قهوه ای داشتم خوشحال شدم پریوده داره میاد.بعدیه هفته اونم ول کرد ولی سینه هام تادوماه نفسموگرفتن انقدر دردمیکردن.بالاخره بعد1ماه و3روز از تاریخ پریودم آزمایش بتام منفی شد.گفتم حتما خبری نیست.رفتم یه ماموریت کاری برگشتم رفتم دکتر ببینم چرا شروع نمیکنه که توسونوفهمیدم حاملم
اگه مثبتم شدین زود نرین سونو..تاهفته6قلب جنین تشکیل نمیشه و ممکنه بهتون بگه ساک حاملگی خالیه دلتون استرس بگیره...یکم که صبر کنید درعوض صدای قلبشم میتونیدگوش بدید.باخیال راحت یه شبوبخوابین...بعدش بازم استرسه
یا لکه بینی ناشی از لانه گزینی رویان در اوایل بارداری طبیعی است؟ لکه‌بینی در حدود 30 درصد از زنان در سه ماهه اول بارداری رخ می‌دهد. متخصصان زنان و زایمان به طور مکرر این شکایت دریافت می‌کنند. لکه بینی ناشی از لانه گزینی تخمک بارور شده در دیواره رحم، اغلب به خونریزی‌ اطلاق می شود که 10 تا 14 روز پس از لقاح صورت می گیرد. خونریزی و لکه بینی در این زمان طبیعی و رایج است. خونریزی به دلیل نفوذ و ریشه‌کردن تخمک بارور شده در دیواره رحم اتفاق می افتد. این خونریزی معمولاً در حوالی زمانی رخ می دهد که شما قرار بوده است دچار عادت ماهانه شوید. با این وجود، تفاوت این خونریزی با خونریزی عادت ماهانه این است که مدت آن بسیار کوتاهتر است و میزان آن نیز بسیار کمتر و سبکتر از عادت ماهانه تان است.این خونریزی که در اوایل دوران بارداری رخ می‌دهد، معمولا سبک‌تر از یک دوره قاعدگی است، رنگ خون از قرمز تا قهوه‌ای متغیر است. این موضوع اغلب قبل از اینکه فرد بداند باردار است، اتفاق می‌افتد. برخی از زنان خونریزی ناشی از اتصال تخمک بارور شده به دیواره رحم را تجربه نمی کنند و برخی نیز متوجه آن نمی شوند. همچنین امکان این وجود دارد که این خونریزی با عادت ماهانه اشتباه گرفته شود. این خونریزی ممکن است زمانی رخ دهد که شما حتی متوجه نباشید که باردارید و همین امر می تواند در محاسبه تاریخ زایمان اشتباه ایجاد کند. این خونریزی خود به خود متوقف شده و به درمان خاصی نیاز ندارد. اگر خونریزی طولانی شد یا هر گونه خونریزی واژینال را در دوران بارداری تجربه کردید که شما را نگران کرد، با پزشکتان تماس بگیرید.
2706