2733
2739
عنوان

بهترین های محلتو نو معرفی کنید

39812 بازدید | 53 پست
سلام دوستان گل فکر کردم یه تاپیک درست کنیم و توش بهترین های محلمونو از هر نظر (سوپر مارکت/ آرایشگاه/ رستوران/ فروشگاه/ مهدکودک/ مدرسه/ دکتر/ و...) به هم معرفی کنیم. یکی از فواید این کار اینه که اگه کسی خواست از یک محل به یک محل دیگه نقل مکان کنه یه کم راجع به اون محل اطلاعات داشته باشه مثلا از کجا خرید کنه یا کدوم آرایشگاه بره بهتره یا کدوم مهدکودک و مدرسه بچشو بذاره. البته اینکه معرفی شده ها بهترین هستند یا نه یک مسئله ی سلیقه ای و تجربیه ولی بد نیست که آدم تجربیاتشو در اختیار دیگران هم بذاره یک وقت میبینی یکی یه جایی به نظرش خوبه که مثلا من نمیشناسم یا فکر میکنم خوب نیست ولی وقتی استفاده میکنم میبینم خیلی هم خوب بوده. این تاپیک محدودیت منطقه نداره لطفا هر کسی به محل زندگیش اشراف داره کمک کنه و بهترین های محلشو معرفی کنه.

من از منطقه ی خودم شروع میکنم
پاسداران/دروس/دولت

1. بهترین سوپرمارکت: از نظر جور بودن جنس و انصاف سوپر مارکت گودرزی حرف اول منطقه ی مارومیزنه بلوار شهرزاد ابتدای خ هدایت و بعد سوپر گلستان در خیابان امیر ابراهیمی پاسداران در رده ی دوم قرار داره.

2.بهترین میوه فروشی: یک میوه فروشی نبش میدون هدایت هست که میوه هاش لوکسه و البته خیلی گرون ولی میوه فروشی بهزاد از نظر قیمت معقول تره و کیفیت میوه هاشم بد نیست. بهزاد روبروی سوپر گودرزیه. یه حاجی ارزونی هم تو خ فرخی یزدی هست به نام غدیر خم که کیفیت میوه هاش از بهزاد بهتره و قیمتش هم تقریبا مثل بهزاد.

3.بهترین گوشت و مرغ فروشی: قصابی سوپر مقدم واقع در خ دولت (از پاسداران) بعد از 4راه قنات سمت چپ سوپر مقدم گوشتهاش حرف نداره و البته یه کم گرون. ولی اگه ارزونتر بخواهید روبروی در اصلی تره بار هروی 2 تا قصابی هست که از بالا اولیه گوشتهاش خوبه و قیمتاش هم معقوله ولی قیمت مرغش از همه جا ارزونتره.

4.بهترین سبزی پاک کنی و سبزی خردکنی: همون میوه فروشی هدایت سبزی پاک کرده و خرد کرده داره ولی فوق العاده گرون میده. ولی روبروی درب اصلی تره بار هروی یک سبزی خردکنی هست به اسم ثارالله که کیفیت و قیمت سبزی هاش عالیه دستگاهشم خیلی خوبه سبزی رو لیچ نمیندازه و له نمیکنه. فروشندش هم اخلاقش خوبه و به حرفتون گوش میده مثلا میگید از این بیشتر بریز یا اینو نریز به جاش اونو بریزو ... در ضمن سبزی پاک کرده هم میده که خودتون ببرید و خرد کنید. جمعه ها هم تا ظهر باز هست.

5. بهترین رستوران(ساندویچ و پیتزا) : اگر عاشق همبرگر هستید بیخودی پولتونو دور نریزید و سویا نخورید و فقط برید به برگر ذغالی در خ ظفر نرسیده به خ گوی آبادی که همبرگراش 100% گوشته و جلوی خودتون سرخ میکنند با یک بار امتحان مشتری دائم اونجا میشید. پیتزا هم ففط خاتون رو بهتون پیشنهاد میکنم خ شریعتی روبروی حسینیه ارشاد. در درجه ی بعد مک ماشالله پاسداران نرسیده به پارک نیاوران هم بد نیست.

6. بهترین چلوکبابی: درناز(باباخانی سابق) در سه راه ضرابخانه بهترینه ولی یه کم گرون. ولی چلوکبابی جوانان تو خ فرخی یزدی قیمتهاش از همه ارزونتره و به نسبت قیمت کیفیت غذاهاش خوبه مخصوصا واسه مهمون. جای نشستن نداره و فقط غذا میده ببرین. نایب خیلی معروفه ولی غذاهاش کیفیت نداره.

7.بهترین حلیم فروشی: اینو دیگه من نمیگم همه میگن بهترینه حتی از مناطق خیلی دور مثل شهرک غرب مشتری داره خ اختیاریه نرسیده به میدون سمت راست کبابی مجید حلیمش حرف نداره حتی از معنوی پیروزی و سید تجریش هم بهتره.

8.بهترین فروشگاه ظرف و ظروف و لوکس فروشی: فروشگاه گل افشان واقع در دولت/ 4راه قنات/ خ آقامیری است قیمت ظرف هاش مثل بازاره و همه چی هم داره و معلومه که همیشه شلوغه و از همه ی مناطق میان ازش خرید کنن

9. بهترین مرکز خرید لوازم: به نظر من فروشگاه 06 ارتش بهترین مجموعه واسه خرید کردنه همه چی هم داره از عطاری و چینی فروشی و قصابی و میوه فروشی گرفته تا پتو روتختی و حوله و ظروف مسی و روحی و خرازی و پلاستیک فروشی و ... من اکثر خریدهامو از اونجا میکنم چون قیمت هاشم ارزونه. آدرسش هم خ پاسداران نرسیده به 4راه پاسداران دست راست 06 ارتش.

10.بهترین مرکز پزشکی: درمانگاه سه راه ضرابخانه یا شهدای غدیر خم(2 تا اسم داره) بهترین درمانگاه این دور و اطرافه تا ساعت 12 شب بازه همه ی تخصص ها رو داره تزریقاتش حرف نداره بهترین دکتر داخلیش هم دکتر بیطاری هست که سرش هم از همه شلوغتره.

11.بهترین مهد کودک: بچه های بهشت حرف اول رو تو منطقه ی ما میزنه ولی خیلی خیلی گرونه بعضی ها هم نسبت به کیفیت و نحوه ی آموزش هاش بدبینند اما در رده ی پایینتر مهدی که هم از نظر قیمت خوب باشه هم از نظر کیفیت آموزشی نونا رو پیشنهاد میکنم تو خ هدایت بالاتر از میدان هدایت

12.بهترین دبستان های دولتی دخترانه : عدل(خ زمرد) سلمه(میدان احتشامیه) و شفاعت(دولت روبروی سنجابی)

13.بهترین دبستان های غیر انتفاعی دخترانه: ستوده(صالح حسینی) راه شایستگان(یارمحمدی فوق العاده مذهبی) سارا(احتشامیه) طلوع(جهانتاب فوق العاده مذهبی) نامی(گلستان8) بهار(یکی از نیستانها) صبا(پاسداران ولی کجاش نمیدانم)

14.بهترین سالن ورزشی: ساقدوش خوب ولی گران. کوثر در دیباجی جنوبی خوب معمولی و هدیه در زمرد خوب ولی شلوغ

15.بهترین شیرینی فروشی : گرین پارک انتهای دیباجی جنوبی نرسیده به صدر حرف نداره فقط یه کمی گرونتر از بقیه جاهاست ولی می ارزه دانمارکی پاسداران هم که شناخته شده است ولی بی بی سهیل هم قیمتش خوبه هم کیفیتش

16. بهترین گل فروشی: از مغازه های گل فروشی این منطقه گل نخرید که خیلی گرون فروشند. یک دکه ی گل فروشی ابتدای بلوار شهرزاد بالاتر از میدان زمرد هست که هم سبد گلهاشو شیک درست میکنه هم قیمتش از مغازه خیلی پایینتره

فکر میکنم تا اینجا برای کسانی که تازه وارد محله ی ما شدن کافی باشه و بتونن احتیاجات اولیشونو برآورده کنن تا خودشون کم کم به منطقه آشنا بشن
سلام به خانومهای خوش سلیقه . مامانهای آینده. من به تازگی یک شوی لباس نوزاد و کودک ترتیب دادم. .بسیار مناسب جهت سیسمونی. از 0 تا 4 سال دخترانه و پسرانه . همگی از مارکهای امریکایی و از کیفیت بسیار بالا برخورداره. در ضمن خیلی هم خوشگلن دیدنشون ضرر نداره . اگه میخواهید لباسهای کوچولوهای گلتون همه جا تک باشه حتما یک سر به این شو بزنید.
ست حوله نوزاد . ست های 2 تا 8 تکه. لباسهای پرنسسی ابریشمی مناسب از 2 سال تا 4 سال. پیراهن های زیبا با شورت و بعضا با تل سر. بلوز شورتهای پسرانه.
قابل مقایسه با لباسهایی که تو بوتیکهایی مثل 3 سیب و سه نی نی دیدید. اما با قیمتهای بسیار مناسب تر.
شماره تماس من 09196281619 منطقه سیدخندان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان نیلا جون سلام.منم چهارراه پاسداران هستم.خیلی از جاهایی رو که معرفی کرده بودی میشناختم.اونایی رو که نمیشناختم از راهنمایی مفیدت استفاده کردم.مثه چلوکبابی جوان وتیرامیسو .. ممنون از اطلاعاتی که دادی.
2738
نیلا جان ممنون به خاطر آدرسهایی که گذاشتی ولی متاسفانه تو آدرسهات جای آرایشگاه خوب خالی بود لطفا تو منطقه دولت،پاسداران و نوبنیاد آرایشگاه خوب برای ابرو و کوتاهی معرفی کن
منطقه پاسداران ، ساقدوش و هروی:
به نظر من بهترین مغازه نی نی فروشی که البته واسه بچه های زیر دو سال هست مغازه نی نی دوقلو داخل پاساژ گلستان واقع در میدون هروی هست که قیمت هاش هم عالیه خیلی ارزونتر از بهاره.
بهترین چینی فروشی هم مغازه آقای صفایی ( اسمشو یادم رفته!) یه کم بالاتر از همین پاساژ گلستانه که به قیمت بازار می ده مغازه اش مشخصه روی شیشه هم زده به قیمتا بازار
آره لی لی جون . آقا صفا رو میگی؟ منم میشناسمش. کلا اون محدوده چند تا از این چینی فروشا و لوازم منزلیهای خوب داره که چون حالت رقابتی دارن خیلی قیمتاشون مناسبه.
یک لوازم آرایش فروشی هم کنارشونه که خیلی چیزای کمیابی داره. من هر وقت یه رنگ مو یا کرم موی نایابی میخوام میرم اونجا میگیرم.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2706