2737
2739
عنوان

خاطرات خنده داری که از خوابیدن شوهر یا بچه هاتون تو ذهنتونه!

| مشاهده متن کامل بحث + 58285 بازدید | 171 پست
همسر من توی خواب دیگه همون یه ذره حیّا و خجالت رو میزاره کنار و تا صبح زارت و زورت بله! یه بار که واقعا اونقدر شدید بود که از خواب پریدم! تعجب کردم چطور خودش طوریش نشده؟ ولی توی همون تاریکی دیدم همچین خیلی ملیح توی خواب لبخندی از رضایت بر لبانشه!
تو عقد که بودیم شوهرم همیشه خسته بود چون دیگه وقت استراحت نداشت همش با من بود یه شب که کنار هم دراز کشیده بودیم داشتیم لب میگرفتیم یهو دیدم لباش بیحرکت شده و لبام بین لباش مونده نگاه کردم دیدم اقا خوابن!!!! کلی بهش خندیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا چقدر خندیدم.من اولین باری که تو عقد با شوهرم خوابیدیم نمیدونستم این وقتی خسته اس حرف میزنه.یه شب من رو تختم بودم اونم پایین تختم خوابیده بود.یهو نصف شب با صدای پیس پیس کردن شوهرم از خواب پریدم.خیلی ترسیدم گفتم چی شده؟گفت نترس گربه زیر تخته.منو میگی سکته کردم.شدیدا از گربه میترسم.پاشدم وایستادم رو تختم که گربه نپره روم.حالا هی با خودم میگم اخه گربه چجوری اومده تو اتاق من.خولاصه من تا ده دقیقه درگیر شوهرم بودم.فکر کردم بیداره اخه چشماش باز بود جوابمم میداد.یهو در همون حال که دستش ریر تخت من بود خوابش برد.فرداش که گفتم کلا منکر شد.الانم که خونه خودمونیم زیاد حرف میزنه.چرت و پرت میگه من هر هر میخندم بهش.البته خیلی وقتام تو خواب باهام رابطه داره.فک کنید خوابه بعد منم خوابم میبینم اومده و ... .فرداش که میگم کلا یادش نیست ترتیب منو داده.چندبار تو مسافرتای دسته جمعی که یکجا میخوابیدیم با خواهر و دومادمون داشت ابروریزی میکرد بیدارش میکردم با نیشگون
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2731
اخرین ترجمه کتاب هری پاتر رو دانلود کردم و دو شب بی وقفه خوندم شوهرم کارش جوری بود که اکثرا دیر می اومد من تنها میخوابیدم یکی از اون شبا وقتی رسید حونه خم شد منو ببوسه منم تو خواب همونلحظه میدیدم دشمن هری پاتر داره نمله میکنه شروع کردم به فریاد زدن ولدرمورت ولدرمورت فرار کنین چوبدستی هاتونو بیارین
پسر گلم 
شوهرم شبایی که خیلی خستست،یهو تو خواب تکون مبخوره،انگار شوک بهش وارد شده.یبار شب که حسابی بغلم کرده بودو خواب بود پرید،منم سکته کردم و با جیغ بلند شدم و پریدم.بلند شده میگه چی شده؟ خیلی عصبی شدی،فردا باید ببرمت دکتر! منو میگی......
من خوابم تقریبا سبکه عید باید میرفتم سرکار خاله شوهرم سکته کرده یه شهر دیگه سه ساعت با تهرن فاصله داشت قرار شد شوهرم بره و من بمونم خونه شب یازده نیم از اونجا بهم زنگ زد و شب بخیر گفت بعدش دلش نیومده بود منو تنها بذاره شبونه بدون اینکه بگه برگشته بود تهران من تختم طوری که در ورودی پذیرایی میبینم نصفه شب از صدای کلید بیدار شدم گیج خوب بودم به زور گفتم سلام اومدی بعد میخوتستم به ادامه خوابم برسم پیش خودم فکر کردم شوهرم تهران نیست پس این کی بود یه سی ثانیه ای گذشت چنان جیغی زدم شوهرم زهره ترک شد
پسر گلم 
من خوراکم تو خواب حرف زدنه یه شب شوهرم میفت چند بار بهش گفتم اون اب بده اب بده اینور خلاصه بیچاره تو خواب رفته برام اب اورده همونموقع اسم دخترخالمو بردم گفتم مریم این ظرف رو وردار خلاصه تا صبح ظاهرا داشتیم خونه پدر بزرگم ظرف میشستیم
پسر گلم 
2738
یه بارم خواب دیدم شوهرم با چند تا دختر داره حرف میزنه میخنده اصلا بهم محل نمیذاشت داشتم دیونه میشدم تو همین حالت حرص از خواب پریدم منم یکی محکم زدم تو سرش بعد سریه چشممو بستم بعدش پرسید چرت زدی سابقه زیا داشت کارم منم گفتم وا من یادم نیست حسابی دلم خنک شد
پسر گلم 
معمولا شوهرم زودتر از من خوابش میبره یه شب من بیدار بودن و اون خواب بود یهو پاشد و یه لیوان آب خورد و دراز کشید و رو ب من گفت گلرخ ساعت چنده؟ من فقط برگشتم و ساعت رو نگاه کردم گفتم ساعت12:40 بعد دیدم دوباره بیدار شد شاکی ک چرا من خوابم بیدارم میکنی و ساعت رو اعلام میکنی؟ نگو آقا کلا خواب بودن و هیچی یادشون نیست
بالاترین آرزویم برایت این است حاجت دلت با حکمت خدا یکی باشد:*
4مین شب ازدواجمون بعد کلی هر هر کر کرو حرف و...... گرفتیم خوابیدیم.یهو شوهرم بیدارم کرد بهم گفت کثافت پست بیشرف خاک تو سرت کنن.ادمی توووووو.مادرتو..........منو میگی داشتم میترکیدم با صدای بلند بهش گفتم خفه شو خودتی بیشعور تخخخ یکی زیر گوشش زدم که یهو دیدم میگه چی شده چی شده خواب دیدی عزیزم
بچه ها توروخدا این تایپک رو نترکونید واقعا دمتون گرم همگی صاحب تایپک دمت گرم هزاران بار همیشه بخندین به حق علی
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
2706