2726
دو سالگی بهتره ولی سه سالگی دیگه خوبه، حالیشون میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که یکسالگی نگرفتم چون بقیه گفتن بچه اذیت میشه و همین طور که شما گفتید مادر رو هم اذیت میکنه اما دو سالگی رو میخوام بگیرم چون دیگه متوجه میشه و فکر کنم خوشحال بشه البته باز هم اخراش حتما کلافه میشه .بالاخره بچه هستن دیگه
2728
تولد بگیر اما جمع و جور و خودمونی :)
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
تولد بچه خیلی سخته من میگم نگیر ببرش آتلیه یه عکس بگیره بهتره عکس بچه هاتونو بفرستید تو این سایته جایزه بگیریدhttp://www.niniaxs.ir/
عــاشــق کــه مــیــشــوی♥مــواظــب خــودت بــاش♥شــبــهــای بــاقــیــمــانــده عــمــرت♥بــه ایــن ســادگــی هــا صــبــح نــخــواهــد شــد. ....♥
من هم تولد یکسالگی هم تولد دو سالگی فندقم رو گرفتم، یه سالگی که روانیمون کرد، دو سالگی خب بهتر بود، ولی کلا بچه ها از اینکه دایم بهشون دستور بدی طبق برنامه ما بیان جلو، عصبیشون میکنه ولی هردو تا تولدی که گرفتم، فقط خانواده خودم و همسرم بودن، کلا12نفر
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
من یکسالگی گرفتم خوب بود و اذیتم نکرد پارسال دوسالگیشو نگرفتم ولی سه سالگیشو مفصل گرفتم و خیلی عااااااالی بود واقعا ذوق کرده بود
هرکس همان گونه است که فکر می کند پس مراقب افکار خود باشید . ذهن همچون ساعتی پیوسته درحال کار کردن است و باید هر روز با اندیشه های خوب آن را کوک کرد . جی.پی.واسوانی

بهترین تولدی که واسه دخترم گرفتم دو سالگیش بود بهمن گذشته .مامان فداش بشه اینقدر خوشحال بود که فقط داد میزد ومیدوید
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg