2733
2739
عنوان

خاک توو سرشون واقعا!!!!!!!!!

2846 بازدید | 58 پست
مگه این فقیه سلطانی با حسن جوهرچی ازدواج نکرده بود پس حالا چطور با این فوتبالیسته ازدواج کرده هانننننننننن؟ خودشم پرو پرو برگشته نوشته من با این آقا یه برنامه مستند با اسم واقعی خودمون ساخته بودیم اونوقت همه فک کردن من با این آقا نسبتی دارم ..................حالم ازشون بهم میخوره
خودشم تو برنامه زنده سیما اومده ............عکسشونم تو مجله خانواده سبز زده بودن دیدم خشکم زد حالا من به ازدواج مجددش کاری ندارم ولی چرا هر کاری میکنن برمیگردن میگن ما نبودیم و فلان بودد و بعد تکذیب ...................واقعا مردم رو چی فرض کردن خر خودشونن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شبنمی درست میگه عزیزم چرا شایعه درست میکنی اونم با عصبانیت جوهرچی تا جایی که من میدونم خیلی ساله یا مهناز بیات ازدواج کرده
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....
2738
آخه واسه ما مردم عادی چنین مسئله ایی پیش میاد فوری به دختر بیچاره انگ هر کاری رو میزنن و بیچاره رو محکوم به هرررررررررکاری ................اونوقت این یه مشت بچه سوسول مامانی هر کاری دلشون میخواد میکنن وآب از آبم تکون نمی خوره ......................من دیدم اطراف خودم که بیچاره دختر بیگناه سر این مسائل به چه روزی افتاده اونوقت اینا رو ببین که چه ها میکنن.................حالا چرا دروغ میگی آخه که من نبودم
فقیهه سلطانی، بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص رواج شایعاتی درباره زندگی خصوصی خود چنین توضیح داد: مدتی است شایعاتی راجب به خودم و یکی از همکارانم شنیدم که واقعا برام عجیب و دور از ذهن هست... خواستم ازتون تقاضا کنم اگر از جایی این مطلب رو شنیدید حتما بازگو کننده مطلب رو متوجه اشتباهش کنید تا این شایعات خاتمه پیدا کنه…همین جا اعلام میکنم که من “فقیهه سلطانی” هیچ گونه نسبتی با” آقای حسن جوهرچی “عزیز و گرامی ندارم و ایشان مثل باقی بازیگرانی که با ایشان همکاری داشتم فقط و فقط همکار من هستند... ضمن این که ایشان دارای همسری بسیار شایسته و فرزندان عزیزی هستند که این شایعات ممکنه خدای نکرده باعث ناراحتی ایشان شود… بسیار بسیار از توجه و درک شما بزرگواران ممنونم... شاد باشید.
2706