2733
2739
سلام دوستای عزیز ما در هر صورت نذری رو ان شإ الله به نفع نیازمندان کهریزک به راه میکنیم در روز چهارشنبه شهادت حضرت علی ( ع) ولی دوست دارم به شما هم بگم که اگه مایل بودید سهیم بشید چون واقعا حیفه حتی شده ۲۰۰۰ هزار تومان کمک کنید هیچ اشکالی نداره و ثوابش رو تقدیم آقا امیرالمونین ( ع) میکنیم و بعد شما دوستان و حاجتاتون با کمک شما دوستان ان شإ الله خانواده های مستحق بیشتری رو غذا میدیم و این نذر و ان شإ الله هر ساله انجام میدیم دوستای عزیزم نذری پزون به روز سه شنبه مورخ ۹۴/۴/۱۶ موکول گردید بنابراین کمک های خودتون رو فقط تا روز یکشنبه می تونید واریز کنید ان شإ الله از تک تک مراحل پخت عکس تهیه میکنم و میذارم تو‌ تاپیک و به نیابت از همه دوستان حاجت دلشون و میگم حاجت روا شید ان شإ الله
سلام دوستان با تشکر از همه شما عزیزانی که تو این نذری که در شهادت حضرت علی (ع) و به نفع خانواده های ایتام و نیازمند بود ما رو یاری کردید همه تون و دعا کردم ان شاء الله که حاجت روا باشید قبول ان شاء الله http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1157942 اینم لینک تاپیک مربوط به جمع آوری هزینه از طرف دوستان نی نی سایتی و عکس ها آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
سلام دوستان عزیزم

من به تازگی با توجه به بازدیدی که از خانواده های نیازمند کهریزک داشته ام و در حال حاضر ۱۵ خانواده رو تحت پوشش خیریه خودجوش و خود گردان خود به نام خیریه (نور آل محمد ( عج)) قرار داده ام که خیلی از همین نی نی سایتی ها در خرید خواربار ماه رمضان ما رو یاری داده اند و ازشون ممنونم و سپاسگزارم که لینک خرید رو هم در پست بعدی می ذارم.

راستش تصمیم گرفتم با کمک شما دوستان به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر در روز
چهارشنبه مورخ ۹۴/۴/۱۷ در روز ( شهادت حضرت علی علیه السلام) پخت نذری داشته باشیم به یاد حضرت علی ( ع) در غذا دادن به ایتام و نیازمندان...
که ان شإ الله ثوابش رو در درجه اول تقدیم آقا امیرالمونین ( ع) میکنیم

دوستانی که مایل هستند در این کار خیر شرکت داشته باشند
می تونند نیت کنند حالا به هر نیتی حاجت روایی ، نذر،یا خیرات برای رفته گان عزیزشون می تونن شرکت داشته باشند و سهیم باشند
زحمت پخت و پز رو مادر عزیزم میکشه و خودم که بعد از پخت در بین همین خانواده ها توزیع میشه که بیشترشون هم خانواده های ایتام هستند

البته لینک تاپیک خیریه امون در نی نی سایت رو براتون خواهم گذاشت که شرح حال این عزیزان رو به طور مختصر اونجا بهش اشاره کردم

بنابراین دوستانی که تمایل دارند شرکت داشته باشند کمک های خودشون رو با توجه به هر نیتی که دارند به شماره کارت:
۵۰۲۹۳۸۱۰۹۳۹۰۹۱۷۴
کارت بانک دی به نام سهیل گوهری واریز بنمایند و در همین تاپیک اطلاع بدید که اسمتون رو بذارم تو لیست
لطفا نیت کمک تون هم بگید که بنویسم که مثلا برلی حاجت هست یا خیرات یا نذر...

غذای مورد نذر ما برای پخت یا قیمه هست یا چلو مرغ
با توجه به بودجه امون هر کدوم که شد

تصاویر غذای نذری رو بعد از پخت تو همین تاپیک قرار میدم
و ان شإ الله در مناسبت های مختلف این برنامه رو خواهیم داشت

سپاس
خیریه نور آل محمد ( عج)

دوستان ان شإ الله حاجت روا بشید
به یاد حضرت علی علیه السلام................. یا علی بسم الله

دوستان ما خودمون در هر صورت قراره نذری رو بپزیم ولی دوست داشتم اینجا اعلام کنیم شما هم شرکت داشته باشید و تعداد بیشتری غذا توزیع کنیم بین نیازمندان

♥کمک دوستان برای پخت نذری
۱- سانی......................۹۴/۴/۴...................مبلغ ۱۴ هزار تومان...............کمک به نیت خیرات و رسیدن به حاجت قلبی شون

۲- وحیده.....................۹۴/۴/۴.......................مبلغ ۵ هزار تومان.............به نیت رسیدن حاجت قلبیشون

۳- آ.ام.۷۱.....................۹۴/۴/۴.........................مبلغ ۶ هزار تومان.............رسیدن به حاجت قلبیشون

۴-آریانا عشق من..........................۹۴/۴/۵..........................مبلغ ۱۰ هزار تومان.................به نیت سلامتی خودشون و خانواده اشون و‌خوشبختی خودشون و برادرشون

۵- scalada (زهرا )........................۹۴/۴/۶......................مبلغ ۱۰ هزار تومان...........به نیت
سلامتی و شادی و‌خوشبختی خانواده اشون ۶- مانوش ۳۷.............۹۴/۴/۷..............مبلغ ۵ هزار تومان .........به نیت رسیدن به حاجت قلبی شون ۷- عطیه.................۹۴/۴/۷............،،مبلغ ۵۰ هزار تومان...........به نیت رسیدن به حاجت قلبی شون ۸- ناشناس..............۹۴/۴/۱۰.........مبلغ ۵۰ هزار تومان.........به نیت حل شدن کار همسرشون و مشکل گشایی 9- ناشناس.............۹۴/۴/۱۰............مبلغ ۳۰ هزار تومان......به نیت حاجت روا شدن 10-فرشته........۹۴/۴/۱۰........مبلغ ۳۰ هزار تومان...... به نیت حل شدن مشکل زندگی خودشون و‌خواهرشون ۱۱- روجا ...........۹۴/۴/۱۳......مبلغ ۲۵ هزار تومان.........به نیت کار همسرشون و ان شإ الله به زودی زود یه نی نی بیاد بغلشون ۱۲-نگار............۹۴/۴/۱۴..........مبلغ ۲۰ هزار تومان......به نیت بخت خوب و ازدواج موفق ان شإ الله ۱۳-الناز...............۹۴/۴/۱۴.....،،،مبلغ ۲۰ هزار تومان....به نیت حاجت قلبی شون ۱۴-ریحانه.......۹۴/۴/۱۴.......مبلغ ۵۰ هزار تومان.........به نیت حاجت قلبی شون ۱۵-سانی ( واربز مجدد).......،۹۴/۴/۱۵......مبلغ ۵ هزار تومان.....به نیت سلامتی نی نی تو دلش ۱۶-مرضیه...............۹۴/۴/۱۵...........مبلغ ۱۰ هزار تومان.........به نیت حاجت قلبی شون ۱۷-نانسی( نسیم جان).........۹۴/۴/۱۵.........مبلغ ۱۴ هزار تومان ......به نیت حاجت قلبی شون 18- مامان نگارین.............94/4/15..............100 هزار تومان........به نیت براورده شدن حاجت قلبی شون 19-مهشید67 و مادرشون..................94/4/15.............20 هزارتومان.....رسیدن به حاجت دلشون 20-فرزانه مامان مانوش ( بنیاد نیکوکاری نی نی سایتی ها)..............94/4/15...............مبلغ 150 هزار تومان........از طرف خیرین 21-نیلوفر...........94/4/15...................5 هزار تومان.....رسیدن به حاجتشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه هم کسی خواست کمک کنه که براش سخت بود کارت به کارت بگید که کارت ملی بذارم براتون دو تا ازبچه ها به کارت ملی واریز کردند ولی حتما بعد واریز اعلام کنید تا پول واریزی رو در آخر جدا کنم چون این کارت متعلق به جمع اوری کمک خرید جهیزیه دو تا دختر خانوم یتیم هست
2738
اونجوری راستش نمی دونم چطور حساب کنم چون برنج خوب الان کیلویی ۸ تا ۸۵۰۰ هست که یک کیسه اش بگیریم ۸۰ هزار تومان ۳۰ نفر ۵ کیلو تقریبا برنج میخواد که نصف قیمت میشه ۴۰ هزار تومان برنج ،خورش قیمه هم هست دیگه گوشت و لپه و اینا میخواد شاید یه چیزی حدود ۸۰ هزار تومان کلا بشه.
سلام مامان شادونه خوبی من نگارم یادت میاد باهم حرف زدیم ازت خوسته بودم به شوهرت بگی برا من برای ی بخت خوب تا قبل از شهریور تو هیئتشون دعا کنن. من ۲۰ هزار تومان به حساب کار بانک ملی ریختم. هر کجا که لازم خرج کن برا آذوقه برا نذری و ...... من قول دادم اگر تا قبل از شهریور (ی بخت خوب قسمتم بشه ) و ازدواج کنم حد اقل هزینه ۲ نفر به مشهد رو بدم. لطفا برام زیاد دعا کنید این شب های قدر. اگر پیامم رو گرفتی برام پیام خصوصی بده ممنون میشم اجرت با صاحب این شبهای عزیز
برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات هدیه به امام زمان بفرستید.🙏🙏🙏🙏