2733
2739
عنوان

خانمهای اصفهانی که توی اقدام هستین بیاین باهم باشیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 27 پست
منم دکترایی که شما رفتین نمیشناسم عزیزم چه جورین خوبن آدرساشون کجاست مرد هستن یا زن?
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان الی جون یعنی چی این ماه پنجم اقدامم ولی هنوز اقدام نکردم??
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
آهان یعنی چهار ماه رو اقدام کردین ولی ماه پنجمو تازه میخواین شروع کنین واسه اقدام...چرا اینقد دکتر رفتین مگه خوب نبودن که عوضشون میکردین.برین پیش یه دکتر خوبی که تا آخر دکترتون باشه..من پیش نسرین مالکی که میرفتم خوب بود اما خودم دوست دارم برم پیش شیوا امینی چون هم راهش یکمی نزدیکتره هم بعضی از فامیلامون رفتن پیشش خوب بود..
نه بد نبودن خوب بودن اما من دوست دارم تو اتاق دکتر که میرم برام وقت بذاره نه اینکه زودی بخواد بیرونم کنه و فقط به فکر پول درآوردن باشه الان میرم پیش قضاوی.دیگه خدا میدونه هرچی خودش صلاح میدونه
انشالا به زودی نتیجه میبینین،بچه اولتونه قصد دارین بیارین بسلامتی??
2740
منم نه عزیزم ندارم..دکتر نسرین مالکی صبحها مطبش خانه اصفهانه.عصرها هم توی خیابون توحیده هرروزیم زنگ بزنی یا واسه همون روز یا فوقش فرداش بهت نوبت میده اما معطلی زیاد داره تا نوبتت بشه...دکتر شیوا امینی هم توی خیابون آماده گاست هنوز پیشش نرفتم..
انشالا اون روز بیاد که خبر بارداریمونو توی همین تایپیک بدیم به امید خدا...