2726
نه.برای ما که سه سال پیش بود هیچ ازمایشی به جز اعتیاد نبود تا اونجا که یادمه
آه ای زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم نه بر آنم که رشته پاره کنم نه بر آنم که از تو بگریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما هم سه سال پیش بود ایدز هم داشت مگه میشه نباشه حتما دقت نکردی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
نمونه ادرار فقط گرفتن میشه با اون ایدزو تشخیص داد؟فقطم آزمایش اعتیادذبود
آه ای زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم نه بر آنم که رشته پاره کنم نه بر آنم که از تو بگریزم
آره که سر کلاس میومدن خانومارو صدا میکردن برا آزمایش خون.ولی ایدزو نمیدونم بوده یا نبوده
منم خون ندادم.فقط اونایی که شوهرشون کم خونی داشتن صدا میکردن برا آز خون.
من 7 ماه پیش عقد کردم همه این ازمایش خون و ادرار رو دادن اگه اقا کمخونی داشته باشه بخوان دوباره از اول از خانوم ازمایش بگیرن جوابش میوفته برای روز اینده و کسی نمیخواد دو روز مجبور شه بره اونجا
2706