2733
2734
من با مردی زندگی میکنم که اگر بیست ساعت ازبیست وچهارساعت راپای تلویزیون بشینه محال ممکنه برنامه ای جز خبر ببینه وتنها چیزی که شاید وسوسه ش کنه یک فیلم تخیلی فضایی میتونه باشه،من بامردی زندگی میکنم که قرمه سبزی وبالوبیا چشم بلبلی وگوشت گوسفنددوست داره وبرخلاف مردهای ایرانی ته دیگ نمیخوره،مردی که همیشه انتخابش برای اوقات فراغت کتابهاش واتاق کارش ویک مشت کاغذه،مردی که همیشه وتحت هرشرایطی به مادرش والبته به همه مادرها احترام میزاره ومعتقد همیشه باید دربرابرشون صبوربود،مردی که چای ش باید داغ داغ داغ باشه..... ومن زنی هستم عاشق قرمه سبزی بالوبیا قرمز وگوشت گوساله،معتاد به شبکه های اجتماعی وانواع رسانه،روزتعطیل برای من مصادف با بیرون بودن هرچی دورتروبیشتربهتر....درسته که به زور شریک زندگیم درس میخونم مطالعه میکنم نقدفیلم مینویسم اما حقیقت اینه که عاشق کارای زنونه م مثل گل کاری...آشپزی...شیرینی پزی...چیدمان وتغییردادن دکورخونه،اهل ورزش وتحرک

ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ که پروردگارم تو باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه ما چطور تویک خونه زندگی میکنیم ؟ امروز این رابطه نه سال شد...امروزنهمین سالگرد روزی که یه آتشفشان درقلب های ما فوران کردهرچند که جرقه هاش خیلی زودترزده شده بود...خوشحالم که تجربه یک حضور واقعی باتوحس کردم...خوشحالم که فهمیدم عشق چیه؟فهمیدم بودن باکسی که همیشه مطمینی بهترین انتخابت بوده یعنی چی…خوشحالم که فهمیدم آدمها با وجه های مشترکشون به هم وصل نیستن...با رشته های محبت به هم وصل هستن واونچه که همه چیز آسون میکنه اون نوری که شبیه آفتاب صبحگاهی توی خونه جولون میده وهمه جا روشن میکنه واون نور عشقه....

2731
خوشبختی یک زن جایی تمام قدظاهرمیشه که به آلبوم عکسای قدیمی نگاه کنه وبا قاطعیت بگه: گرزندگی هزارباره بود......باردیگرتو....باردیگرتو

2738
چون نوشته م کامل نیومده بود مجبورشدم کامنتهای اولیه روپاک کنم چون قضاوت عجولانه ای بود.....امیدوارم نرنجیده باشین

مرسی ازهمه تون هیلی تشکرکرد وگفت خوشحالم که اززندگی بامن راضی هستی...البته قراره سرفرصت جواب مفصلش بنویسه واسم

مریم جووووووووووووووووووووونم عزیزززززززززززززززززززم خیلی خوشحالم ک احساس خوشبختی میکنی و با شناختی ک ازت دارم میدونم ک بسیار خوش عقیده خوش فکر هستی و اگ الان بعد 9سال این حرفا رو میزنی بیشتر به خاطر دید درستت به زندگیه امیدوارم تا ابد خوش بخت و شاد باشین
هیچ فرقی نمی کند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند.شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن .آسمان با احساس تو آبی می شود . خدا جوووووووووووونم نی نیمو از بنده های صالح و خاصت قرار بده سپردمش به خودت
مرسی نفیسه جوووووووونم ایشالا خوشبختی توخونه تو وهمه نی نی سایتی ها جولون بده