2733
2734
عنوان

الان مد شده دیگه

269 بازدید | 34 پست
الان چند سالیه به هر کی میرسی میبینی دکترش بهش میگه بارداریت یا پوچه یا خارج رحم خیلی ها رو هم میگن باید بندازی چون پوچه میخوام بگم تو رو خدا جون هر کی دوست دارین انقدر عجله نکنین من خیلی به دکترا اعتماد داشتم اما دیگه ندارم وقتی خودم بارداربودم تو هفته پنجم بودم بهم گفتن پوچه باید بندازی و بهم قرص دادن اما من نخوردم و دوهفته همش گریه کردم که وقتی بعد دو هفته رفتم سونو هم جنین بود هم ضربان داشت رن داییمم بعد سالها خدا بهش بچه داد اونم دکتر بهش همین حرف رو زد دکتری که همه سرش قسم میخورن و یک یکه اما بازم نذاشتم بره بندازه و الان خدارو شکر بچه تو بغلشه اما یکی از دوستام یکی از دکترها بهش همین حرف روزد و اونم رفت بچه رو انداخت اما بعدش مدارکش رو برد پیش یه دکتر دیگه اونم بهش گفت که ای کاش نمینداختی چون بچه رشد میکرد و اشتباه کردی حالا بعد ده سال هر کار میکنه باردار نمیشه مگه میشه خدا بچه بده بهش قلب نده آره اتفاق میوفته اما یک در هزار نه اینکه هر کی میبینی دکترشبهش همین حرف رو میزنه حرفم این نیست که هیچ بارداری بدون مشکل نیست اما تورو خدا عجله نکنین و یکم صبر کنین و پیش چندتا دکتر دیگه هم برین همین فقط خواستم با حرفام باعث بشم شاید چندتا بچه دیگه هم مثل پسر من و پسر داییم پا به دنیا بذارن بدون اینکه دکترای بی وجدان بکشنشون
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی از آشناهای ما رفته بود پیش دکتر بهش گفته بودن مایع آمنیوتیکت کمه باید سز کنی اونم از سزارین میترسید دکتر گفته بود اگه نکنی بچت میمیره گفته بود هر چی میشه بشه من نمیتونم از سزارین میترسم !!! طبیعی هم زایمان کرد بچش سالمه سالمه یکی دیگه از دوستام دوقلو داشت یکیشو گفتن باید سقط کنه چون سرش بی اندازه بزرگه احتمالا عقب افتادست ...!!!! و بچه ی طفل معصومو تو شش ماهگی تو شکم مادر سر بریدن ... اونیکی قلش دنیا اومد سرش خیلی بزرگ بود ولی سالمه سالمه بعد یکسال سرش با تنش میزون شد خب ارث بوده یکیشونو بیخودی کشتن ....
2740
2706