2737
2734
همه میگن که هر برند یه چیزیش خوبه مثلا doucce و oreal رو اکثرا با ریملش میشناسن حالا به نظر من بهترین کرم پودر موس میبلینه،اونایی که استفاده کردن میدونن چی میگم، اینجا معرفیش کنیم کیا تجربه استفاده دارن؟؟؟
من 21 رو گرفتم و برای پوستهایی که رو به روشن می رن مناسبه، کیفیتش عالیه، پوست من چربه و با اینکه به جای مرطوب کننده آبرسان می زنم، کرم پودر خیلی دردسره و پنکک هم که واقعا غیر طبیعه، قبلا موس بورژوا می زدم اما این مارک از اون هم خیلی بهتره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کرم پودر مات کننده دریم مت موس میبلین کرم پودر مات کننده دریم مت موس میبلین، یکی از پرفروش‌ترین کرم پودرهای جهان است که با سبک انقلابی خود، توجه بسیاری از هنرمندان و مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. این کرم پودر بدون بو، توسط پزشکان متخصص پوست مورد تایید قرار گرفته است و افرادی که حساسیت و آلرژی پوستی دارند نیز می‌توانند بدون ایجاد هیچ گونه ناراحتی از آن استفاده کنند. این محصول دارای بافتی بسیار سبک، مرطوب کننده و بدون چربی است و برای پوست‌های نرمال تا چرب و پوست‌های حساس مناسب می‌باشد.
ویژگی‌ها: مات کننده پوست پوستی صاف و طبیعی دارای بافت بسیار سبک پوشش کامل عیوب پوست بدون چربی و عاری از رایحه عدم انسداد منافذ باز پوست بدون اثر ماسیدگی بر روی پوست مناسب برای پوست‌های نرمال تا چرب ماندگاری بسیار بالا (24 ساعت) بدون اثر ماسیدگی بر روی پوست
قیمتش چنده منم پوستم چربه خییلی ضدآفتاب برا پوست چربو میزنم دوچندان برق میزنم پنکیکم که هروی خریدم همون ساعت اول ماسید خخخخ ینی این خوبه برام؟
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
منم پوستم چربه ریواس جان، چند ساله هر کرم پودریو امتحان کردم ولی اینو تازه گرفتم تفاوتش با بقیه خیلیه فوق العاده سبک و با پوشش دهی عالی و ماندگاری زیاد. اصلا وقتی روی پوست میزنیم، حس میکنیم هیچی نزدیم و پوست به راحتی نفس میکشه
2738
من خودم کلی تحقیق کردم کامنتای زیر محصول تو فروشگاه زیباسالم یکیش این بود کپی میکنم شاید به دردتون بخوره: 16 شهریور، 1394 لی لی bahrami گفته است: دوستان عزیز رنگ 20 دقیقا تناژ طبیعی پوسته... یعنی به طبیعی... رنگ 21 برای کسایی هست که پوست شون کمی تناژ قرمز داره دو رنگ بعدی برای تیره و برنزه کردن پوست خوبه. .. لازمه که بگم من الان حدودا 6 ساله موس استفاده می کنم پوشانندگی اش عالیه و تمام سطح پوست رو یکدست و یکنواخت می کنه و با عرق پاک نمیشه
راستی یک نکته مهم درباره استفاده از این موس، زمانی که میخواهید استفاده کنید، انگشتتان را به صورت ضربه روی بزنید روی موس و بعد روی صورت پخش کنیدو اصلا انگشتتان را روی موس داخل قوطی نکشید چون اینطوری بافت بفکیش ازبین میره اینم یه نکته بود که یکی از کاربرا گفته بود
2706