2733
2734
سلام بچه ها من از بچگی بیدار شدن صبح زود برام مثل کوه کندن بوده همیشه باهام مصیبت داشتن الانم که خودم ازدواج کردم و بچه دار شدم هر کار میکنم نمیتونم صبح زود پاشم پسرم امسال به امید خدا میره پیش دبستانی و من دیگه باید پاشم صبحانه بهش بدم و راهیش کنم ولی می ترسم نتونم یا اینکه بعد از راهی کردنش دوباره خوابم بگیره و بگیرم تا لنگ ظهر بخوابم آخه مثلا اگه یه روز زود بیدار شم در طول روز خواب بهم غلبه میکنه چیکار کنم؟
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
وقتی صبح میشه و ساعت زنگ میزنه بعضی وقتا دلم میخواد گریه کنم با اینکه خوابمم کافی بوده در طول شب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
فقط کافیه عزمتو جزم کنی...2 روز ک بیدار شی دگ برات عادی میشه و خودتم نخوای بیدار میشی...چیز سختی نیس ک عزیزم..
عاشق این متنم:رفاقت ب تعداد نیس...ب معرفته... یوسف 11 برادر داشت و حسین 1 عباس....
بیدار میشم ولی بعدش دوباره خوابم میبره یا مثلا انقدر تو جام میمونم که یهو میبینم داره دیر میشه و باید عجله کنم متاسفانه پسرمم مثل خودمه خوابالو
اه اه صبح زود منم متنفرم و صبحا با گریه بیدار میشم می رم سرکار تازه ده دقیقه مامانم بالاسرم صدام میکنه جون میکنم تا پاشم
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 
2706