2733
2734
عنوان

مامانهای فروردین 95 و نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 4257 بازدید | 9821 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان صبح بخیر صبحونم رو خوردم دوباره اومدم تو تخت البته این دفعه موبایل به دست ! من چون چاق بودم و شکم داشتم نی نیم اصلا معلوم نیست! البته نه اونقد چاق یک کم اضافه وزن و شکم داشتم
سلام ، من چند روز نبودم! واسه شستن بچه تو چند ماه اول از یه صفحه آکاسیف هم میتونیداستفاده کنید. وسایل رو آماده کنید، یه تشت پر آب ولرم آماده کنید، بچه رو روی آآکاسیف دراز کنید و با لیف زدن شروع کنید مرتب آب گرم بریزید که سردش نشه، واسه شستن پشتش یه کم به پهلوش کنید و لیف بکشید، سرش رو آخر بشورید که اذیت نشه. بعدشم لو یه دست محکم بگیرید و از بالا آب بریزید. من پسرم رو تا شش ماهگی اینجوری شستم. از هفته دوم هم تنها بردمش حموم.
افق تاریـک، دنیا تـنگ، نومیدی توان فرساست، می دانم! ولیکن ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!
2738
وروجک منم تکون میخوره البته یه چیزی شبیه قلقلک راستی مامان فندق جون میخوای جنسیت های صفحه اولو به روز کنی و اون استیک خوشکل رو هم برای دوستایی که ندارن بذاری؟میخوایم ببینیم دختر بیشتر داریم یا پسر
خدایا ممنونم بخاطر همه خوبیهات
خووووب! سلام به همه فعالین و مامانها!! حسودیم می شه بهتون در حد فراوان! من تا یه ماه دیگه وقت دکتر ندارم :( یعنی تا اون وقت نمی دونم نی نیم چیه... شیکم من هم تازه یکم داره بزرگ می شه، به قول زن داداشم داره مامان بابا می گه!!! چقدر شماها قرص می خورین؟!! دکتر به من اسید فولیک می داد دوسه ماه اول، بعدش هم تغییر داد اسیدفولیک خارجی که توش ویتامین هم داشت داد، حالا اون تموم شده، یعنی یه ماه من قرص نمی خورم تا برم پیشش دوباره. ولی سعی می کنم تنقلات مفید و عسل و اینا رو بخورم...
ربّنا هب لنا من ازواجنا و ذرّیاتنا قُرَّتَ اَعین، واجعلنا للمتقین اماما. خداجونم، همسر و بچه هامون رو نور چشممون قرار بده! آمین
یکتا جون من هم دو هفته پیش که سرماخورده بودم حالا هم از پریشب سرماخوردم دوباره :( ولی خفیفتر ایشالا، مشهد یهو سرد می شه نامرد. لباس گرم هم که مثل قدیم چند تا روهم می پوشم می رم بیرون. من یه ژاکت نازک پشمی دارم زیر مانتوم می پوشم گرم تر می شم، البته هنوز هفته هفدهم، خیلی باد نکردم مثه شما!!
ربّنا هب لنا من ازواجنا و ذرّیاتنا قُرَّتَ اَعین، واجعلنا للمتقین اماما. خداجونم، همسر و بچه هامون رو نور چشممون قرار بده! آمین
آخه چرا ماهی کیلکا ها رو ریختی دور یکتا؟ من می خوااااام! ولی بدم میاد پاک کنم !!
2706