2726
من واسه پیدا کردن کار واسه شوهرم ختم سوره واقعه گرفتم ختمم دو شب میشه تموم شد اما هنوز از کار و یا پول خبری نیست یه ذکر رو هم 40 روزه دارم روزی 400 بار میگم باید تا دوماه بگم فعلا که تاثیری نداشته امیدوارم تا تمومش کنم تاثیرشو ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایه الکرسی هم امتحان کن
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
ه روایت دیگر از آن حضرت نقل شده:هرکه در دو ماه پیاپى،هر روز چهارصد بار این دعا را بخواند،خدا به او دانش بسیارى یا دارایى‏ فراوان کرامت فرماید،و دعا این است: اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ آمرزش مى‏جویم از خدا که معبودى جز او نیست،زنده و پاینده،بخشنده‏ و مهربان،پدیدآورنده آسمانها و زمین،از همه ستم و گناه و نافرمانى‏ام از خدا و به سوى‏ او باز مى‏گردم
کار عالی بسمه تعالی ختم مشگل گشایی: برای برآورده شدن هر حاجتی این ذکرها را بگویید بر آورده می شود انشاالله طلبکار: 360 مرتبه یاحی و یا قیوم ملک و وکالت: 360 مرتبه یا فرج زیارت بزرک :360 مرتبه یا ماشاالله رفع بیکاری: 360 مرتبه یا الله رفع تهمت: 360 مرتبه یا الله اعلم انتقال و جابه جایی: 360 مرتبه یا رب زراعت کاری: 360 مرتبه صلوات ازدواج جوانان: 360 مرتبه یا رئوف و یا رحیم قبولی دانشگاه: 360 مرتبه یا جواد الائمه بچه دار شدن: 360 مرتبه توحید وسعت رزق: 360 مرتبه اناانزلنا خانه دار شدن: 360 مرتبه یا کریم ادای قرض: 360 مرتبه اناانزلنا مسافرت رفتن: 360 مرتبه فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین آشنا شدن با قرآن: 360 مرتبه یا نور و یا قدوس به راه راست آمدن جوانان: 360 مرتبه ایاک نعبد و ایاک نستعین کمبود و کم حوصلگی: 360 مرتبه یا محمد،علی،فاطمه،حسن و حسین رفع اضطراب: 360 مرتبه لاحول و لاقوه الا بالله بیرون آمدن از خانه: توکلت علی الله برکت پول و غذا: 360 مرتبه الذی احسن الحسنی برکت کشاورزی: 360 مرتبه یارب العالمین گره در کار آقایان: 360 مرتبه یا جواد الائمه پیدا شدن اشیاء گمشده: 360 مرتبه نور الله ناظر رفع ناتوانی: 360 مرتبه یا علی مدد رفع کینه و کدورت: 360 مرتبه بسم الله النور رفع فقر: 360 مرتبه اناانزلنا شیرین شدن زندگی : 360 مرتبه یا عزیز زهرا دفع دعوای خانوادگی: 360 مرتبه یا محمد و یا علی شفای مریض:360 مرتبه یا من اسمه دوا و ذکره شفا رفع وسوسه:360 مرتبه اعوذ بالله من الشیطان الرجیم کارگشایی: 7 مرتبه آیت الکرسی،توحید، مزمل و صلوات دفع اعتیاد: 360 مرتبه بسم الله الرحمان الرحیم مریض بد حال:360 مرتبه یا سریع الرضا دفع چشم زخم: 360 مرتبه لاحول و لا قوه الا بالله،حمد، وان یکاد و آیت الکرسی جوانهای عازم سربازی: 360 مرتبه ایاک نعبد وایاک نستعین دور شدن دشمن: 360 مرتبه واکفنی شر الجن و الانس من اعدائی آزادی زندانیان: یا باب الحوائج یا موسی ابن جعفر حصار خانه و زندگی: 360 مرتبه الله،توحید و یس التماس دعا ★ اذکار معجزه آسا ★ ▒ دل ارام گیرد با ذکر و یاد خدا ▒ ✔ برای پیدا شدن گم شده حتی اگر انسان هم باشد این ذکر را زیاد بگویید: «أصْبَحْتُ فی أمانِ اللهِ. أمْسَیْتُ فی جِوارِ اللهِ» ✔درزندگیت موفق نیستی؟ بگو: وَمَا تَوْفِیقِی إِلاَّ بِاللّهِ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَإِلَیْهِ أُنِیبُ سوره هود ایه ۸۸ ✔خوشحال نیستی؟ همیشه بگو: حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ» سوره ال عمران ایه ۱۷۳ ✔ازدنیاخسته ای؟ بگو: َاَللّهم اجْعَل هَمّی الآخِرَة ✔نمازهایت را به موقع ومداوم نمیخوانی؟ همیشه بگو:  رَبِّ اجْعَلْنِی مُقِیمَ الصَّلاَةِ وَمِن ذُرِّیَّتِی رَبَّنَا وَتَقَبَّلْ دُعَاء سوره ابراهیم ایه ۴۰ ✔میخواهی ازدواج کنی؟ بگو: «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» سوره انبیا ایه ۸۹ ✔تنهایی؟ همیشه بگو: وَاجْعَل لِّی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نَّصِیرًا  سوره اسرا ایه ۸۰ ✔خوشحالی؟ همیشه بگو: الْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ اَلْحَمْدُ لِلّهِ حَمْداً کَثیراً ✔درکارهایت سختی میبینی؟ بگو: َ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی  سوره طه ایه ۲۵ و۲۶ ✔دوست داری آرزویت برآورده شود؟همیشه بگو: اَستَغْفِراللّه و اَتوبُ اِلَیه ✔تو دلت ازدست کسی ناراحتی؟بگو:  اللّهم اجْعَلنی مِن َالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ  سوره ال عمران ایه ۱۳۴ ✔میخواهی دایم قرآن بخونی؟بگو: اللّهم اجْعَل القُرانَ رَبیعَ قَلبی و نورَ صَدْری ✔خونه ای دربهشت میخواهی؟ بگو: قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولد وَلَمْ یَکُن لَّهُ کُفُوًا أَحَدٌ ✔میخواهی غیبت نکنی؟بگو: اللّهم اجْعَل کِتابی فی عِلیّین وَاحْفِظ لِسانی عَنِ العالَمین ✔می خواهی خانه ات پر از گنج شود؟ بگو : سُبحانَ اللّه و بِحَمْدِه و سُبحانَ اللّه العَظیم ✍به نقل از ایت الله بهجت

سلام خدمت همه دوستان . واسه هر مشکلی و مخصوصا کار یک راه ساده و سریع که خودم چندین بار نتیجه گرفتم استغفار هست فقط هر دعایی را میخونید آروم و شمرده انجام بدید . تعداد بالا تاثیری در اجابت دعا نداره . این خلوص نیت هست که تاثیر گذاره حتی اگه فرستادن فقط یک صلوات باشه . برای پیدا کردن کار مناسب به نیت 14 معصوم روزانه 70 مرتبه یا اگر تونستید و آروم میفرستید بیشتر استغفرالله و الهی العفو بگید و صلوات هم به همچنین .اول و وسط و آخر هر دعا هم صلوات بفرستید و هم بسم الله بگید و در انتهای دعا ماشاالله لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم بگید . مطمعن باشید حاجت روا میشید ان شاء الله . توکل بر خدا .یا علی مدد 

2706