2737
2739
عنوان

پرستار کودک خوب سراغ دارم تو کرج

507 بازدید | 11 پست
بچهها من دوقلودارم بچههام3ماه یه پرستار داشتن که واقعا خوب بودودلسوز و با وجدان وباخدا ولی یه بیماری پیش اومد ایشون نتونست بیاد چند هفته ما تو اون چند وقت مجبورن با کس دیگه قرارداد بستیم حالا الان خونم اومده میگه دنبال کارم ولی متاسفانه ما چون قرارداد داریم نشد بیاد گفتم بگم شاید کسی بخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرایط شما چهجوری عزیزم ایشون واقعا بساز هستن.شما بگین بچتون چند سالن و منزل کجاست .میخواین شمارشو بدم اصلا؟ولی خدا شاهده وقتی رفت من دو روز گریه کردم
شاید بعضیا یادشون باشه من چند ماه پیش تو این سایت دنبال پرستار بودم خیلیا اومدن قبول نکردم چون ادم هر کسی رو تو خونش نمیتونه راه بده تو این زمونه خطرناکه الانم بخدا اگه قرارداد نداشتم میومد همینجا .نیازمند کار بود گفتم منم معرفی کنم یه مادر دیگه دعام میکنه
2738
تو شرکت هم هستن خیالتون راحت ولی شرکت گفته الان فعلا کار نیست بخدا وقتی رفت من کلی گریه کردم واقعا خ ...

سلام عزیزم

پستتون قدیمیه ولی من الان دنبال پرستار کودک هستم میشه بهم معرفی کنید شاید الان هم‌تونستن بیان

سلام عزیزم پستتون قدیمیه ولی من الان دنبال پرستار کودک هستم میشه بهم معرفی کنید شاید الان هم‌تونستن ...

سلام گلم من به دختر تقریبا ۳ساله دارم .تو خونه خودمم میتونم نگهداری کنم.همسرمم نیس.اکر تمایل داشته باشین من هستم