2733
2734
چن وقته میگم بهش بریم النگوهامو عوض کنیم آخه هم برام بزرگن هم خوشم نمیاد انتخاب خودم نیست مامانش انتخاب کرد..اصلا زیر بار نمی ره ..یا میگم بریم لباس بخریم ان قد باید بگم تا قبول کنه ..یا میگم برا بوفه میخوام ظروف تزئینی بخرم میگه نه برا چی الکی پول بدیم ..ولی برا شکم و چیزای خوردنی حسابی همیشه خرید میکنه...میگه الان باید پس انداز کنیم فردا پیر شدیم پس چیکار کنیم منم بهش میگم بابا همه چی سر جاش نه افراط کن نه تفریط ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کادوهای مادرشوهرمو هیچوقت عوض نکردم و نمیکنم چون به نظرم بی احترامیه حتی اگه خوشم نیاد استفاده میکنم ببینه خوشحال بشه همش خودش هم همسرم درباره لباس و وسایلم دیگه باید یه جوری انجام بدی حس نکنه از پس انداز کردن چیزی کم و کسر اومده...حالا یه ماه کمتر پس انداز کنه نه اینکه هیچی
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2728
2738
والا هندونه جون من باید شوهرمو جمع کنم خرج نکنه...بهت بگم چقدر تو این مدت پول هدر کرده باورت نمیشه
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
من اصلا اینارو ب شوهرم نمیگم ماهانه پول برام میریزه ببینم میتونم توانم هست خرید میکنم نتونممم نمیکنم صبر میکنم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706