2737
2734
به شخصه اعتقاد دارم آدم تو بارداری دختر و پسر علایم متفاوتی داره . لطفا نیاین بگین نه به علایم نیست و فلان . کسی هم عقیده با من هست؟ کسی هست بلد باشه تشخیص قبل از سونو ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تهوع ندارم . خیلی گشنم میشه . یعنی یکسره گرسنه ام . رشد موهام کلا زیاد شده . صورتم باریک شده با اینکه از شکم دارم تپل میشم . به پنیر و الو بخارا علاقه پیدا کردم . از بوی غدای شیرین بدم میاد کلا یه بار عق زدم اونم سر یه غذا با بوی شیرینی بود . اما استفراغ ندارم
به نظرم رشد موها زیاد بشه و هاله دور سینه پرنگ بشه تهوع صبحا نباشه واینکه پهلو نداشته باشی بچه پسر میشه اما بقیه علایم مثل ترشی شیرینی و... مشترک بین دخترو پسر
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
من حالاتم تقریبا 60 درصد عکس تو بود و بچم پسره. یعنی عاشق شیرینی بودم در حد مرگ!صورتم تپل و خوشگل شده بکد رشد موهامم کمتر شده بود.دو ماه تموم از عصر تا شب حالت تهوهرشدید داشتم .اگه بخوام با خودم مقایسه ات کنم که البته هیچ اعتقادی ندارم، بچت دختره

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2738
سابه جان من اصلا حاله سینه ام تا ماه 8 پررنگ نشده بود ولی بچم پسره نه دختر.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

هاله پرنگ بشه پسر میشه اکثرا منم اینطوری بودم همشم گشنمه نی نی پسره
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
صد درصد نیست ک نو نتم نوشته اما اکثرا اینطوریه ولیییییی بازم میگم اصلا نمیشه به علایم دل بست بدن با بدن فرق داره
اوا جان همیشه سینه چپم به وضوح بزرگتر بود الان سینه راستمم بزرگ شده تقریبا هم اندازه هم . چربه . سمت راستم فکر کنم . چون یه کم هم سفته راستم .اما این دقیق نمیدونم
2706