2733
2739
مادر شوهرت؟ شوهره بخشیده مادرشوهره نمیبخشه
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی چی؟؟بدش میاد عکس گذاشتی؟؟
با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2740
فقط و فقط شوهر باید اجازه بده و تصمیم بگیره برای یک زن!حتی مادر یا پدر یا برادر خودت هم چون شوهر داری نمیتونن بگن این چه عکسیه...اگه شوهرت گفت عکستو بردار بش گوش بده وگرنه بقیه رو اصلا بیخیال!!!!!یه زن شوهر دار،حرف،حرف شوهرشه و بس!
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
وای این خانومای ایرانی چقد وکیل وصی دارن، بابا یکی به ملت بگه اختیار هر کی دست خودشه!!!
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706