2733
2734
عنوان

دکتر رژیم خیلی خوب بهم معرفی میکنین

2756 بازدید | 41 پست
خیلی چاق شدم ارادمم کم شده آخرین بار با رژیم هاله جوادیه پیش رفتم هیچ فایده ای نداشت نتونستم فقط هم می خوام تحت نظر دکتر باشم هفته ای چک بشم
من دوست دارم لاغر کنم رفتم دکتر رژیم هم بهم داد ولی بهش عمل نکردم پارسال پیاده روی میکردم صبحها خیلی خوب بود ولی الان همش میگیم از فردا میرم،کسی پایه باشه برا پیاده روی خیلی کمک میکنه به ااغری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه دکتر خوب پبدا کردم غرب تهرانه از شهرستان های دور میرن پیشش دکتر قربان پور ولی اصلا وقت نمیده دو ماهه زنگ میزنم میگه وقت نداریم انقدر هم منشیاش بی تربیتن یه دکتر خوب می خوام که هر هفته خودش کنترل کنه تا من بتونم اصولی لاغر کنم
2738
من یش هاله جوادیه رفتم رژیمش اثر داشت با راستمنش ۳۰ کیلو کم کردم ولی وقتی ولش کردم چند برابر برگشتم و دیگه رژیمش روم تاثیر نداشت چون دنم اداپته ده بود الانم میخوام برم یش پرنیان قربانپور 'شهره لرستانی ظرف ۵ ماه ۴۰ کیلو باهاش کم کرده
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
من دم ساکن لاهیجانم اما برای رژیم همش تهرانم خخخ
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
ادینه ن شماره اش و میذاری????? من شنیدم مطبش تو پاسدارانه و فک کنم جنت اباد
من غربم کتر طب سنتی هم خوبه من پیش دکتر رضایی رفتم آزادی استاد معین خوب بود ولی چون کلا همه چیو عوض می کنه یکم سخته مثلا میگه روغن فقط حیوانی گوشت قرمز فقط گوسفند مثله دکتر فرشچی فقط باید بیکار باشیم بریم وسایلشو آماده کنیم منم هم دانشجوام اصلا وقت ندارم همسرمم یه مقدار تو غذا تنوع طلب اصلا طاقت نمیارم
2706