2733
2739
سلام.حدود یک ساله از همسرم جدا زندگی میکنم . کارای مهریه و ملاقات دخترم انجام شده . فقط میخوام طلاق بگیرم. وکیلی میخوام که واقعا بتونه طلاقمو بگیره.اگر میشناسین واقعا نیاز دارم کمکم کنید . همه تاپیکای طلاقو خوندم تقریبا . بعضیا فقط اومدن تبلیع کردن . واقعا نیاز به وکیل دارم وکیل خبره در زمقنه طلاق .
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....
حق طلاق با مرده وکیل چکار میتونه برات بکنه مگر ثابت کنی معتاده .شش ماه ولت کرده رفته و... توافقی جدا شو خواهرن
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
عزیزم . اگر میشد ثابت کنم که میکردم . ولی میخوام راه دیگه ای پیدا کنه . اگر ما میدونستیم که میشه یا نمیشه که وکیلا الکی درس خوندن وکیل شدن. توافقی هم طلاق نمیدن گفتن مهریه رو ببخش که منم قبول نکردم .
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای نه . منم میخوای اینجوری نشه. بخاطر همین دنبال وکیل واقعا حاذق میگردم
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
بنظرم برو یه مشاوره حقوقی ببین آیا راهی هست. نگو میخوام وکیل بگیرم ک بخواد از خودش تبلیغ کنه .مثلا بگو مشکل برادرم هست و خانمش و ....
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
2738
عزیزم آقای شاه صاحبی وکیل پایه یک و خیلی خوب و با سابقه ایه, وکیل و مشاور دادگاه خانواده هم هست باش تماس بگیر حتما کمکت میکنه 09123461722 09198031922 77200165 البته اگه شماره ش تغییر نکرده باشه
مریم من خودم شخصا تو بخش حقوقی تاپیک دارم برای قبول وکالت و ... برای همسرم. اما نیتم فقط تبلیغ نبوده، به نظرم یه تماس بگیر شک نکن بهترین مشاوره رو بهتون میدن انتخاب باشه با خودت. اگر نیاز داری و تمایل شمارشونو بگو بدم بهت
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
مریم جان همسرت ترک کرده یا شما منزل و ترک کردی .اگه تاحالا اقدام به گرفتن عدم تمکین نکرده همسرت .شما برای نفقه اقدام کن و شاهد ببر اگه ثابت کنی شش ماه نفقه نداده حق طلاق با شماست
زندگی به من آموخت هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
گروه حقوقی دادنام تقدیم میکند: www.dadnam.com -معرفی کامل بهترین و خبره ترین: وکلا کارشناسان رسمی دفاتر رسمی دفاتر ازدواج و طلاق شهر تهران با قابلیت انتخاب بر اساس نزدیک ترین به محل سکونت یا کار . -معرفی فرصت های اشتغال و همکاری برای جامعه حقوقی. -معرفی موارد اجاره و خرید و فروش و واگذاری امتیاز برای جامعه حقوقی. -ارائه مقالات و قوانین کاربردی به زبان ساده جهت علاقه مندان به علم حقوق. - ارائه راهکارهای مناسب به نام توصیه حقوقی دادنام جهت افزایش اطلاعات حقوقی. -معرفی کامل حوزه های قضایی و انتظامی . و........ نشانی: تهران- خیابان پاسداران - بهارستان یکم - پلاک هفت - طبقه چهارم واحد دوازده تلفن: (021) 22761209 www.dadnam.com
سلام دوست عزیز من چند وقت پیش یه مشکل پیچیده حقوقی داشتم که توسط یکی از دوستان با آقای محمد تاجی که وکیل هستند آشنا شدم و پرونده ام را به ایشان سپردم خدا را شکر مشکلم را به بهترین نحو حل کردند و به نفعم در دادگاه رای آوردند من که ازشان خیلی راضی بودم از آن به بعد هم هر یک از دوستان که به دنبال وکیل خوب میگردند من ایشان را بهشان معرفی میکنم و آنها نیز همگی از ایشان راضیند چون هم کاربلد هم پیگیر هم منصف هستند شمارشون را براتون میذارم تا تماس بگیرید فقط اگر راضی بودید و مشکلتان حل شد من را هم دعا کنید در ضمن دفترشان هم میدان ونک هست. آقای محمد تاجی: 09122016450 02188073277

سلام عزیزم...  دکتر شمس الله ابراهیمی  واقعا کارش عالیه .  کای راهنماییی در مورد پسایل جدایی و طلاق انجام میده.خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

سلام دوست عزیز . اگر میخوای تضمینی بدون دردسر طلاقت بگیری با اقای رضوی  موسسه حقوقی کیانداد تماس بگیر . بهترین وکیل طلاق تضمینی

وکیل پایه یک دادگستری ،  مشاوره خانواده و طلاق ،  عضو موسسه پرستاری و مراقبت و اعزام پرستار در سطح شهر تهران 
2706