2737
2739
دارم عکسا رو اپلود میکنم برید یه دور بزنید برگردید تا همه رو با هم ببینید
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
‎طرز تهیه مرغ ‎مرغ ها رو بعد از شستن و خشک شدن سرخ میکنیم به این ترتیب ‎اول اینکه مرغ تازه باشه و فریزری نباشه ‎زردچوبه و نمک رو مساوی با هم مخلوط میکنیم با دست یه لایه خبلی نازک روی مرغها میمالیم ‎بعد تو روغن داغ و شعله بالا سرخشون میکنیم ‎مرغهای سرخ شده رو کف یه قابلمه میچینیم ‎بعد تو همون روغن که مرغها رو سرخ کردیم دو تا پیاز نسبتا بزرگ رنده درشت میکنیم خوب که سرخ شد چند تا قاشق رب میریزیم فلفل سیاه و ادویه کاری و خوب سرخش میکنیم ‎دیگه نمک و زردچوبه نزنید ‎ربش رو یکم زیاد بزنید واسه مهمونیا ‎از سس درست شده با قاشق بردارید و روی مرغهای سرخ شده بمالید ‎بعد دو لیوان اب تو بقیه پیاز داغ و رب بریزید که یه سس خیلی غلیظ درست بشه بعد همه رو بریزید روی مرغها بعد چند تیکه فلفل دلمه و چند حلقه هویج روشون بزارید ‎و از کنار قابلمه یکم اب توی قابلمه بریزید ‎و قابلمه رو بردارید و با خالت چرخشی ابی که توش ریختید رو بچرخونید ‎بزارید رو شعله ملایم که اروم اروم بپزه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@