2410
2553
عنوان

کلاسهای آمادگی برای زایمان

29 بازدید | 4 پست
سلام دوستان گلم من سرکلاژ کردم اشکال نداره کلاسهای آمادگی برای زایمان رو شرکت کنم و نرمش هاشون رو انجام بدم؟ واسه من مشکل نداره؟ یه جلسه رفتم
فقط باید خیلی مواظب باشی،از دکترت هم اجازه بگیر!! کجا میری عزیزم واسه نرمش ها منم میخوام!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم، منم سرکلاژ بودم، بچمم پاهاش پایین بود، من کلاس شرکت کردم خوابیده بودم، انلاین بود،پیش خانم بازشاد مرکز بهشت مادران ،ویزیت در منزلمم خودشون میومدن ،اون اخرم بهم تمرینات دادنو طب فشاری بچمم چرخید، اماده زایمان طبیعی شدم، اخرشم خودشون اودن ب صورت ماماهمراه با اینکه نصفه شب بود، واقعا خدا خیرشون بده، عالی بودن. این پیجشونه @bazshadmaryam, مرکزشونم تو کوهسنگیه. 

2720
فقط باید خیلی مواظب باشی،از دکترت هم اجازه بگیر!! کجا میری عزیزم واسه نرمش ها منم میخوام!!

انلاین برو پیش خانم بازشاد ،مرکز بهشت مادران ،من شرکت کردم عالی بود، انقدر خوب بودن، من با خودم عهد کردم ب همه کسایی ک کثل من سردرگم بودن کمک کنم.