2737
2734
http://s7.picofile.com/file/8252787426/image.jpeg این دونر کباب رو نون هاش رو هم خودم پختم ولی دو تا عکس بعدی نون هاش رو اماده گرفتم وقت نداشتم بپزم
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طرز تهیه دونر کباب پیاز رو ریز کنید سرخ کنید بهش نمک و زردچوبه بزنید گوشت چرخکرده رو اضافه کنید تفت بدید فلفل دلمه خرد شده اضافه کنید بعد قارچ خرد شده رو اضافه کنید تفت بدید گوجه پوست کنده و ریز شده رو هم اضافه کنید فلفل سیاه و ادویه کاری بزنید اگه اب انداخت حرارت رو بالا ببرید که ابش جمع بشه وسط نون همبرگر ها رو با چاقو یه دایره بزرگ دربیارید یکم خمیرش رو خالی کنید یکم پنیر پیتزا تو گودی نون ها بریزید بعد مواد رو تو نون همبرگرها بریزید اخر سر هم دوباره پنیر و اویشن بعد بزارید تو فر از قبل گرم شده ٢٠٠ درجه حدودا پنج تا ده دیقه که فقط پنیر ها آب بشه نون همبرگرها رو خودم درست کردم کیفیتش خیلی عالیه سعی کنید خودتون درست کنید دستورش رو میزارم براتون اصل این غذا با گوشت مرغه من سلیقه ای گوشت چرخکرده اضافه کردم نوش جان
2740
‎طرز تهیه نون همبرگر ‎یه دونه تخم مرغ رو هم بزنید یک و نیم قاشق غذاخوری شکر اضافه کنید و یک قاشق سوپخوری نمک ‎هم بزنید بعد نصف فنجون کره اب شده ویک فنجون و نیم شیر ‎هم که خورد چهار فنجون ارد رو سه بار الک کنید و دو قاشق چایخوری سر پر پودر خمیر مایه فوری اضافه کنید ‎و قاشق قاشق ارد رو به مواد اضافه کنید تا جایی که خمیر به دست نچسبه ‎البته خیلی ارد نریزید که خمیر سنگین بشه بعد یه ظرف بزرگ رو چربش کنید و خمیر رو به اون انتقال بدید ‎واسه من نشد با دست برش دارم کاسه رو کج کردم خالیش کردم تو ظرف چرب شده ‎بعد درش رو بزارید با یه پارچه ضخیم بپوشونیدش دو ساعت بزارید تو یه جای تقریبا گرم استراحت کنه من گذاشتم تو بالکن تو خونه به خاطر کولر سرد بود ‎بعد که خوب پف کرد قسمت قسمتش میکنیم و گلوله های تقریبا ١٠٠ گرمی و میچینیم تو سینی فر که کاغذ روغنی توش انداختیم روش با برس زرده تخم مرغ میمالیم و کنجد میپاشیم ‎و روی سینی رو سلفون میکشیم دوباره میزاریم یک ربع استراحت کنه بعد فر رو روشن میکنیم در دمای ١٨٠ درجه طبقه وسط من گذاشتم تو تستر طبقه پایین تقریبا نیم تا چهل دیقه ای اماده میشه ‎نوووووش جان