2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881338 بازدید | 47891 پست
گل جان ببخشید من اشتباه تایپ کردم من اصلا بچه ندارم تقریبا ده سال هست ازدواج کردم بچه ندارم از سن 35 تازه رفتم برای اقدام بعد یک سال اولی رو حامله شدم که سقط شد دومی رو هم چهر ماه بعد از سقط اول حامله شدم اونم سقط شد

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی برات متاسف شدم عزیزم.ان شاالله هرچه زودتر خدای مهربون دامنتو سبز کنه عزیزم. الان تحت نظر کدوم دکتری خانمی؟؟ علت سقطات رو پیدا کردی؟ تو چن هفته سقط میکردی قلب داست؟ ببخش انقد سوال کردم.اخه خیلی سوالا ذهنمو مشغول کرده
سلام خوبین مارال جان سونو شکمی میکنه عزیزم مطببش جدیدا خلوت تر شده زیاد معطلی نداره یک ساعت اینا
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731
گل جان تنها راهش پیگیریه علت سقطه من خودم سپتوم داشتم و علت ایمنی تشخیص دادن انسولینم بالا بود ٤بار اقدام کردم که باردار نشدم اما بعد از هیستروسکوپی و برداشتن سپتوم با اولین اقدام باردار شدم
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام مایده جان.من مشکلم بارداری نبود بعد پنج شش ماه باردار میشم ولی سقط میشه این دومی هم مه بعد تشکیل قلب وضربان سقط شد من که هنوز فک میکنم بخاطر خونه تکونی وچیزای سنگین بلند کردنم باشه .در ضمن من موقعی که اول حاملگیم بودم ونمی دونستم هنوز حاملم از پله افتادم یعنی میتونه اینا علت سقطم باشه.چی بگم والله دلم هزار راه میره
2738
راستی مایده جان اگه اومدی ج منو بده بالا نوشتم که برا سه شنبه بهم نوبت داده منشی رزاقی .برام سواله مگه نباید بعد سه پری ازمایش بدیم؟؟؟؟؟؟؟ شما کی دادی بعد سقط؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی ام کنین هرکسی داده.
المانی جان میشه بگی بهم که شما الان چند روزه ترشحات قهوه ای دارین.من از شنبه دارم ولی دوروزه مثه روزای چهارم پنجم پریودی هست.یعنی هنوز خون قرمز نشده پس چرا اینجوریه ؟؟ یعنی پریود این دفعه ام در همین حده؟؟؟؟؟؟ اخه دفعه ی پیش سقط کردم قشنگ بعد یه ماه پربود نعمولی شدم.خیلی نگرانم.لطفا کمکم کن. . .
من دکترم آزیتا صفارزاده زاده هست تهران. خیلی ها به خصوص برای سزارین و زایمان ازش راضی نیستند منم تا الان خیلی کار شاقی ازش ندیدم تا الانم معلوم نشده که مشکل چی هست من آزمایش انعقادی و ایمنی رو دادم به من نگفت باید چند ماه از سقط بگزره من دو هفته بعد سقطم دادم ولی حس می کنم زیاد برام آزمایش های دقیق ننوشته شوهرم هم از اسپرمش همه چی عالی و کامل به جز مورفولوژی نرمال که 5 درصد هست یعنی حداقل نرمال که بازم دکترم اعتقاد داره مشکلی نیست. منم دنبال اینم برم پیش رزاقی ولی فعلا یه مدت می خوام اصلا فکر بارداری رو بزارم کنار من این دفعه شش ماه صبر می کنم

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

من خودم با خوندن کل بخشهای مربوط به سقط نی نی سایت و این ور اون ور دیدن سقط کرده ها برخوردهای بی احساس دکترها و همین طور کیلوی قرص دادنشون به این نتیجه رسیدم که کلا الان عوامل سقط ناشناخته هست و خیلی ها هم که مثل من مشکل باردار شدن ندارن ولی سقط می کنند بعد از چند دفعه بالاخره حامله میشن سالم و خیلی به این قرصها ربطی نداره شما از کجا مطمئن هستی اون که بتر اول زاییده مشکل ایمنی و هزار تا فاکتور خون نداشته والا من آزمایشهایی که برخی این دکترها می دن اون قدر توش فاکتور هست که بالاخره آدم سالم هم یکی از این فاکتورهاش ناسالم میشه والا من با دکترهای فامیل صحبت می کردم می گفتن هنوز تحقیق جامع و مستند نداریم که فلان فاکتور خون عامل اصلی و تنها عامل سقط باشه.بله یه مشکلاتی تاثیر داره ولی هزار امر ناشناخته هم هست خلاصه اینکه من به ایمان رسیدم همه چی دست خداست و از خودش درمان می خوام نه این دکترهای آزمون و خطایی

بهد از هیسترو دوماه جلوگیری داریم و بعدش اقدام منم مشکل بارداری نداشتم دوتتا بارداریم بار اول باردار شدم اما سومی یه ٤بار اقدام ناموفق داشتم که رزاقی تشخیص داد به خاطر انسولینه بالاس و همینم شد متفورمین خوردم هیسترو کردم اقدام و بعدش باردار شدم
2706