2733
2739
هواها خیلی گرمه...طوری که من خودم طاقتم طاق شده چه برسه به بچه...چیکارکنم اذیت نشه تواین گرما...کم کردن لباس فایده نداره...بازم گرمش میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپا بچه ها تواین سن غده ی عرقشون فعال نیست ودرجه بدنشون میره بالا ودور از جون گرمای زیاد موجب مرگ ناگهانی میشه دور ازجون...حمام ببرو دست و صورتشو بشور مرتب...ولی بپا سینه پهلو نکنه
لباس عروس http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1390412&postID=53928639
ابه جوشیده تند تند میدم...تعرقش زیاده...خیس خیس میشه بالشش...بادکولر باعث میشه دلدرد بگیره پنجره هارو بازمیکنم هوابیلد باد میاد یکم بهتر میشه...دیگه نمیدونم چیکارکنم...ازوقتیم لباساشوکم کردم مدفوش سبز شده...نمیدونم از کم مردن لباساشه یاازشیره من
2740
دختر من هم شهریور به دنیا اومد خیلی هم گرمایی بودو هست ، آب جوشیده میدادم دکتر گفت ، لباساش نخی باشه حتما دقت کن، لباس هم کم تنش کن کولرو روشن کن ، یکی از اتاقا دریچه رو ببند تا هوای مسنقیم نیاد ولی محیط اتاق بهتر از بدون کولر باشه
خدايا شكرت
حموم یادت نره ، خصوصا تو این سن عاشق حمومن ، بعزش هم یه دل سیر شیرو یه خواب راحت . من همین الان که دخترم سه ساله شه با تمام رعاینی که می کنم همیشه بالشتش خیسه، پشتو گردنش هم عرق سوز میشه
خدايا شكرت