2737
2734
عنوان

همه بیایددددد زودددددزز

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خانم 37 ساله داریم تو آشناها اسمش رقیه بود رفت کلی پول خرج کرد و پارتی و... اسمشو عوض کرد بعد بچه ى دهه نودی باهاش کنار میاد!!! تازه مورده اعتراض نسبت به اسم رو تو بچه ها زیاد دیدم الکی خودتونو گول نزنید
خب پس بخاطر دلش همون سفره بندازین یا به بچه های فقر کمک کنین تموم شد رفت...دیگه ام از این نذر ها نکن رقیه هم واقعا الان کاربرد نداره دیگه
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
2728
شبنمی جون اسم رقیه خیلی زیباست ...وندیدم کسی به خاطر اسم رقیه سرخورده بشه........من حالم از اسمای که جدیدا میزارن بهم میخوره اسم بچمون رو جل الخالق چیزایی میزاریم بعد انتظار خوب بودن هم ازشون دعریم
برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
لااااااااایک مامان امین جون،هزار لایک
برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
2738
مامان امین جون به خدا وپیغمبر چی میرسه ایشون اسم بچه شو یه اسمی بزاره که مال ۲۰۰ سال پیش الان دیگه کسی نمیزاره؟!!؟
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
jodi شما حالت بهم بخوره یا نخوره به کسی ربطی نداره اسمم ربطی به خوب شدن وبد شدن نداره مثلا شماتاالان زهرای خراب ندیدی؟!؟!!من زیاد دیدم
امین جونم اتفاقا همین اسمای قدیمی که باعث ناراحتی بچه بشه واسه الان نیکو نیست!!!! بزرگترین ظلم به بچه اینه که یه اسمی بذاری که به سنش نیاد و قدیمی باشه انگار شما تو دوره ى خودتون با همچین چیزایی برخورد نداشتین!!!
2706