2737
2734
عنوان

نی نی کالا مرجع سیسمونی

517 بازدید | 12 پست
نی نی کالا کاملترین فروشگاه آنلاین سیسمونی و لوازم کودک و اسباب بازی در ایران با شرایط فروش اقساطی بدون کارمرزد هم اکنون در خدمت مادران عزیز در سراسر کشور :) ninikala.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خرید محصولات سیسمونی و سرویس خواب نوزاد از سایت اصلی نی نی کالا ، فقط و فقط وارد این آدرس شوید 👇

http://www.ninikala.com 😍😍

نینیکالا بزرگترین و کاملترین فروشگاه آنلاین سیسمونی و سرویس خواب نوزاد در ایران

👈  http://www.ninikala.com

خرید ازشون رو توصیه نمی کنم . من برای تولد دخترم سفارش گذاشتم ، توی سایتشون نوشته یک روزه سفارش ارسال می شه ولی بعد از چهار روز پیگیری متوالی، هرروز چیزی می گفتن و رفتارشون هم اصلا محترمانه نبود، یه روز می گفتن اگر اول پولشو بدی یک روزه ارسال می شه اگر ندی سه روزه س . یه روز می گفتن تا اخر شب ساعت یازده ارسال میشه و ... اخرسرهم به شوهرم گفتم تماس بگیره باهاشون که گفتن اون رنگشو نداریم سفارشتونو عوض کنید. کمی گرون تر خریدین ولی از جای مطمئن خریدن قطعا می ارزه .

برای خرید محصولات سیسمونی و سرویس خواب نوزاد از سایت اصلی نی نی کالا ، فقط و فقط وارد این آدرس شوید ...

برای تبلیغ کار خودتون بهتر هست مشتری رو راضی نگه دارید ، محترمانه رفتار کنید ، بدقولی نکنید . قطعا تجربه سفارش گذاری و خرید من از شما در فضای مجازی به تصمیم گیری خیلیا کمک می کنه .

2740

سلام من اینو مینویسم که اصلا اصلا اصلا اصلا از این سایت خرید نکنید و دست بدست کنید که کسی خرید نکنه  انقدر کلاه بردار و دروغگو هستن که حد نداره من سفارش دادم 13/12/98 قرار شد همون روز ارسال بشه و دو روز بعد دستم برسه که نامردا این کارو که نکردن هیچ هر روز یه جواب سربالا میدادن تا اینکه با کلی بد و بیراهی که بهشون گفتم تازه امروز یعنی 21/12/98 تازه ارسال کردن حالا چی ارسال کردن آیا کالای اصلی هست یا نه دیگه بماند خلاصه اصلا ازشون خرید نکنین.

من ازشون خرید کردم و بلافاصله بعد از رسیدن محصول،شکایت ثبت کردم

کاری که قرار بود موزیکال ارسال بشه یه مارک دیگه و بسیار بی کیفیت و بدون موزیک ارسال شد جزییات رنگبندی کار هم متفاوت از عکس بود با یک جعبه پاره و درب و داغون اومد

به هییییچ عنوان زیر بار نمیرن جعبشو میگه پست پاره کرده رنگبندیشو میگه تقصیر شرکت سازندشه مارکشو میگه همونه فقط شکلش عوض شده و تهدید به مسدود کردن تلفن و قطع کردن میکنن پرسنلش یه تعداد پسر بچه رنج سنی ۲۰ سال هستن و فوق العاده نا محترم، به هیچ وجه ازشون خرید نکنید من این تاپیکو دیر دیدم متاسفانه

اما شدیدا پیگیر شکایت و زمین زدنشون هستم 

یه پیج اینستا درب و داغون دارن که کامنتاشو از ترسشون بستن

چند تا سایت هم زده که هرکدوم مشکل خورد یکی دیگه رو بالا بیارن تو جستجو

کسایی که خرید کردین و ناراضی هستین تو همون قسمت نماد اعتماد میتونین ثبت شکایت کنید همه افراد ناراضی برین و شکایت کنید تا جلوی کارشونو زودتر بگیرن

انبارشون کهریزک هست

شهرری  و پاسداران هم آدرسهای مختلف ثبت شده شون هست

بی صاحب تر از اینجا هیچ جا نیست

کلاهبردار و دزد حرفه ای هستن که هرچی ازشون شکایت میشه یه سایت جدید به نام یکی دیگشون ثبت میکنن

قیمتها رو یه کم پایینتر زدن اما عملا جنس استوک ارسال میکنن

نینی بوی دات کام

نینی-کالادات آی آر

نینی کالاکو دات کام

همه این سایتا که نوشتم مال یه نفره

هی شکایت شده یکی دیگه باز کرده

سلام عزیزان بنده از سایت نی نی کالا خرید کردم و خیلی هم راضی بودم قیمت های سایتشان واقعا عالی هست 

باید قدر چنین سایت هایی را بدانیم بنده از خریدم کاملا راضی هستم 

ادرس سایتشان این بود.  www.nini-kala.ir