2737
2739
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45437 بازدید | 23757 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آریانا جون تو دوماه دوازده کیلو؟؟ واقعا؟ یعنی میشه؟؟ ورزش هم کردی؟ من خیلی نا امید شدم حس میکنم هرکاری میکنم تغییر نمیکنم رمز موفقیتت چیه؟
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2731
و اینکه مثلا کالری سبزی پلو رو گفته کمتر از برنج ساده است ولی تو کرفس برعکس گفته
یه ضرب المثل شیرازی هست که هیچی نمیگه فقط همینجوری نگاه میکنه :| میخواد بگه ها ولی خستشه میفهمی خسته :-D
من طبق برنامه کرفس گفتم چون من همیشه با اون محاسبه میکنم ..
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
روشنا جون من سه روز در هفته ایروبیک کار میکنم تو باشگاه و تو خونه هم حلقه میزنم .. من برنج هفته ای دوبار میخورم ، نون هم شاید روزی یه کف دست .. نوشابه ، شیرینی، فست فود ، سس ، سرخ کردنی ، کیک ، چیپس ، پفک و... ممنوع من رژیمم حول این چیزا میچرخه: شیر،ماست،میوه،سبزیجات،مرغ،تخم مرغ،شکلات تلخ،خرماو..
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2740
ممنون شادن جونم که روحیه میدی دعاکن ترارو رازودتر بخرم طلسم شده انگار میخوام تولیدکنم بعد به اروپا صادرش کنم 😆
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
مهرآسا جون دلم ضعف رفت واااای خدا میخواد باهات بازی کنه؟ تصمیم برای بچه دوم خیلی سخته مخصوصا اگر سر اولی اذیت شده باشی. زیاد نگران نیمه دوم نباش، اتفاقا بدهم نیست. فقط وقتی نی نی بیار که مطمئن باشی همسرت باهات همراهه
مهر آسا 76 و خورده ای البته اصلا شکم پهلو ندارم خداروشکر ولی بجاش بازو و رون دارم زیاد
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2706