2703
2553
http://uupload.ir/files/rkz2_b3607c125761a8ba707cfdf16342a997-425.jpg تو مـــــــــــاهی ُ من ماهیِ این برکه ی کاشی انـــــــــــــــــدوه بزرگیست زمانی که نباشی آه از نفس پاک تو ُ صبح نیشابور از چشم تو ُ حجره ی فیروزه تراشی پلکی بزن اِی مخزن اسرار که هربــــــــــــــــــار فیروزه و الماس به آفـــــــــــــــــاق بپاشی هرگز به تو دستم نرسد مـــــــــــــاه بلندمـــــ اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی ای باد سبکســــــــــــــــار،ای بـــــــــــاد سبکســــــــــــار مرا بُگذَر و بُگذار،مـــــــــــــــــرا بُگذَر و بُگذار هُشـــــــــدار که آرامش مـارا نخراشیــــــــــــــــــــــ دلم خیلی گرفته اگه قابلم دونستید برای آرامشم دعا کنید و یه صلوات برام بفرستید
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
عـــــــــالی
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2714
فوق العاده است این شعر و اهنگ, مرسی عزیزم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... خیلی قشنگ بود...ممنون
لالا کن دختـــرِ زیباے شبنم... لالا کن روے زانوے شقایق.... بخواب تا رنگ بی مهرے نبینے.... تو بیداریه که تلخِ حقایق ...