2737
2734
سلام به همگی اسم ماه مهر که میاد من تنم میلرزه چون از اول مهر دخترم مریضه تا آخر زمستان ما مشکل دارم بیاید هر تجربه ای که داریم در احتیار هم بزاریم که چکار میکنین برای اینکه بچه هاتون بدنشون قوی بشه ومریض نشن لطفا هرنوع راهکاری دارید بگید ممنونم
اگه دوست  داری به صلوات بفرست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من پارسال واکسن زدم به پسرم واکسن فقط واسه آتفولانزاست ربطی به سرماخوردگی نداره اما بازم میزنم از هیچی بهتره
این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
از اول مهر تا اخر اردیبهشت بدون بادی نمیزارم یمونه . آب مرکبات زیاد میدم بهش . ترکیب عسل و ابلیمو و زنجبیل . مرتب دستهامونو میشوریم همه مون . تو خونه بخور روشن میکنم . گاهی اسپند و اکالیپتوس ... جایی که کسی مریض باشه اصلا نمیرم . اکه خودم یا شوهرم مریض بشیم حتما توخونه یه عالمه سیر و پیاز پوست کنده میزارم . بدون کلاه یه لحضه هم نمیزارم بره بیرون . تقریبا همینا یادم اومد بازم مینویسم
2706