2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن دختر ۲۳ ماهه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 2654 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه اتفاقا برای خود بچه گفتم.بهتره بچه ها رو بر پایه احادیث هزارو چندصد سال پیش که اعتباری هم به تحریفی نبودنشون نیست نخوایم بزرگ کنیم.وقتی علم با سرعت زیاد درحال پیشرفت هست بهتره از علم روز استفاده کنیم.البته این نظر منه.هرکس هم خودش مختاره که چه راهیو انتخاب کنه.
2740
لیدی خانم ظاهرا از این انسانهای متجددی هستن که دین گریزی رو کلاس میدونن. اما به قوله نلی علم روز و توصیه های پزشکی هم همون دو سال رو توصیه میکنن. حالا 8 تا 14 از کجا دراومده خدا میدونه. خسته نباشید خانمایی که دو سال شیر دادین. منم پسرم 13 ماهشه و ایشالا تا دو سالگی بهش شیر میدم و از الان هم دارم تجربیات از شیر گرفتن بچه ها رو دنبال میکنم تا اون موقع اذیت نشم.
بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین
سلام منم دخترم 22ماهست واز شیر چند روزه گرفتمش به توصیه دکتر از یکسالگی هر 6ساعت شیر دادم واینطوری خیلی راحت تر از شیر گرفتمش چند هفته قبل شیر روزشو گرفتم وبعد شیر شبو اینجوری عالی بود یه پروسه طولانی بود ولی شکر خدا نه خودم اذیت شدم نه دختر گلم
نظر شما درست لیدی جون ولی قرآن تو این هزار و چند صدسال هیچ تحریفی بهش وارد نشده و دوسال مدت شیردهی گفته شده و یکجا هم مدت بارداری و شیردهی باهم30ماه گفته شده که یعنی 21ماه شیردهی
که این حداقل رو مشخص میکنه در ضمن امامان ما از همه چیز گذشته و آینده خبردار بودن و از دانشمندان امروزی بهتر میدونستن چی خوبه چی بد
مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2706