2733
2739
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟

25 بازدید | 37 پست
اگه کسی براتون غذا بذاره وتوی یه ظرف کثیف باشه و بفهمی تو اون ظرف دارو نگه میداشتن چیکار میکنید؟به طرف مقابل میگید که دیگه براتون غذا نفرسته؟واینکه اصلا اشپزیش خوب نیست و من اون غذا رو نمیتونم بخورم و چون توی ظرف کثیف بوده میریزم میرهو اون طرف با خودش فکر میکنه خیلی داره به من محبت میکنه با این کارش!!!!چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غذا رو که اصلا نمیخورم و میریزم دور ولی خب سعی میکنم با لحن آروم و ملایم و تشکر و ... به طرف بفهمونم که دیگه نفرسته برام
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
نمیخورم اما ازش تشکر میکنم و اجازه میدم فک کنه داره بهم محبت میکنه چون عقلش بیشتر از این نرسیده بنده خدا
توبه آن می ارزی که اسیر توشوم و به یمن نفست آنقدرزنده بمانم تاکه پیرتوشوم.... همسرم.....
2738
واییبی یعنی یه نفر انقدررر نمیفهمه ک تو ظرف تمیز باید غذا بفرسته حالا کاری ب دستپختش ندارم ولی یعنی خودش تو اون ظرف غذا میخوره؟؟؟!!"
خدایا فقط تورو دارم...کمکم کن لطفا......بزار تموم بشه این کابوس...
2706